Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2968658
10753
479
3057130
10754
479
40000
3156306
10755
479
3800
Zádor István (1882-1963): Táborozók. Rézkarc, papír, jelzett, 25×34 cm
3154697
10756
479
900
Zágoni Szabó Lajos (?-?), XX. sz. első fele: Ásítozó. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 23,5x18 cm
3138129
10757
479
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): A lepantói csata. Tus, papír, jelzett, 35×50 cm
3116592
10758
479
2786429
10759
479
Walter Wortmann (1913-1977) német festőművész: Lápvidék, 1953. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm
3202850
10760
479
3800
Wanasek Olga: Áradás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 19x22 cm
3213855
10761
479
900
A.H.Whitney (-): Spring. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 13x15 cm. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 3226729
10762
479
Zábráczky Remecz Lajos, működött 1940 körül: Alföldi jelenet. Olaj, vászon, feltekerve, kissé sérült (repedésnyomokkal). 55×79 cm
3225149
10763
479
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Az ellenséges hajók matrózai (...) Cervantes hajó (...), 2021. Tus, akvarell, papír, jelzett, 25×35 cm
3247862
10764
479
Zajti Ferenc (1886-1961): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, karton hátoldalán kissé töredékes viaszpecséttel. Karton sérült. 30×42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF