Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

10753.

Rufpreis:
1 800 HUF

10754.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zádor István (1882-1963): Táborozók. Rézkarc, papír, jelzett, 25×34 cm
10755.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zágoni Szabó Lajos (?-?), XX. sz. első fele: Ásítozó. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 23,5x18 cm
10756.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): A lepantói csata. Tus, papír, jelzett, 35×50 cm
10757.

Rufpreis:
2 800 HUF

10758.

Rufpreis:
3 000 HUF

Walter Wortmann (1913-1977) német festőművész: Lápvidék, 1953. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm
10759.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wanasek Olga: Áradás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 19x22 cm
10760.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

A.H.Whitney (-): Spring. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 13x15 cm. Üvegezett, kissé kopott fakeretben.
10761.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Zábráczky Remecz Lajos, működött 1940 körül: Alföldi jelenet. Olaj, vászon, feltekerve, kissé sérült (repedésnyomokkal). 55×79 cm
10762.

Rufpreis:
8 000 HUF

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Az ellenséges hajók matrózai (...) Cervantes hajó (...), 2021. Tus, akvarell, papír, jelzett, 25×35 cm
10763.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zajti Ferenc (1886-1961): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, karton hátoldalán kissé töredékes viaszpecséttel. Karton sérült. 30×42 cm
10764.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF