Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3153167
10389
479
22000
Krupa József (1929-): Békés táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 38x62 cm
2996554
10390
479
70000
3237665
10391
479
Kecskeméti Kálmán (1942-): 2002... (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/5). 17x26 cm
3248287
10392
479
4800
Kosztolányi György (1959-2022): Arc. Vegyes technika, fatábla, jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 31x16,5 cm 3210913
10393
479
Kozma Lajos (1884-1948): Ádám és Éva. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, apró foltokkal, 20×17 cm 3227623
10394
479
4200
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Napraforgó. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 26x25 cm 3271720
10395
479
24000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./ 7/10. számozással. 14x28 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof
3270314
10396
479
44000
Kozma István (1937-2020): Csendélet, tájjal. Pasztell, papír. Jelzett. 40x48 cm Üvegezett keretben 3270417
10397
479
Kiss József (1951 - ) : Mátraszentistván határában a templom. Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 38x58 cm
3269602
10398
479
40000
Kardos János (1946-2018): Dreams. Akril, olaj, vegyes technika, falemez. Jelzett. Üvegezett keretben. 90x120 cm 3265553
10399
479
3264410
10400
479
14000
Kardos János (1946-2018): Kompozíció (kétoldalas mű), 1981. Vegyes technika, papír. Egyik oldalán jelzett. Üvegezett, kissé sérült keretben. 51x69,5 és 50x70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF