Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Krupa József (1929-): Békés táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 38x62 cm
10389.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10390.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Kecskeméti Kálmán (1942-): 2002... (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/5). 17x26 cm
10391.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kosztolányi György (1959-2022): Arc. Vegyes technika, fatábla, jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 31x16,5 cm
10392.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kozma Lajos (1884-1948): Ádám és Éva. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, apró foltokkal, 20×17 cm
10393.

Rufpreis:
8 000 HUF

Konecsni Zsizsi (1911-2000): Napraforgó. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 26x25 cm
10394.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./ 7/10. számozással. 14x28 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof
10395.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kozma István (1937-2020): Csendélet, tájjal. Pasztell, papír. Jelzett. 40x48 cm Üvegezett keretben
10396.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Kiss József (1951 - ) : Mátraszentistván határában a templom. Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben, 38x58 cm
10397.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kardos János (1946-2018): Dreams. Akril, olaj, vegyes technika, falemez. Jelzett. Üvegezett keretben. 90x120 cm
10398.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10399.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kardos János (1946-2018): Kompozíció (kétoldalas mű), 1981. Vegyes technika, papír. Egyik oldalán jelzett. Üvegezett, kissé sérült keretben. 51x69,5 és 50x70 cm
10400.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF