Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 269

Vegyes különlenyomat tétel, 2 db:   Mályusz Elemér: Zsigmond Király központosító törekvései Magyarországon. Különlenyomat. Bp., 1960, Akadémiai, 162-192 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.;   Kubinyi András: Bárók a királyi tanács Mátyás és II. Ulászló idején. Különlenyomat. Bp., 1988, Akadémiai, 147-215+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé szakadt borítóval.;
19639.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Solymosi Frigyes: Valóban kollaboránsok voltunk? Tudomány, elkötelezettség, hazaszeretet. DEDIKÁLT! Bp., 2002, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
19640.

Rufpreis:
1 200 HUF

19641.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19642.

Rufpreis:
2 400 HUF

19643.

Rufpreis:
2 400 HUF

Le Goff, Jaques: Az értelmiség a középkorban. Bp., 1979, Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19644.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 411+(1) p.+ 8 (kétoldalas) t.+ 2 (térképek) t.+ 3 (kihajtható genealógiai táblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19645.

Rufpreis:
1 800 HUF

19646.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Wolfgang Goetz: A német nép története. Ford.: Németh Andor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, ex libris-szel: Szücs, Pál (1906 - 1969): "Ex libris Dr. Stéger Béla", klisé, papír, jelzett a dúcon, 13x6 cm.
19647.

Rufpreis:
2 000 HUF

19648.

Rufpreis:
2 400 HUF

John Paget: Magyarország és Erdély. Válogatás. Vál., szerk, a szó és névmagyarázatokat és a tanulmányt írta: Maller Sándor. Ford.: Rakovszky Zsuzsa. Bp.,1987,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19649.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomásai. Emigráns kiadás. New Brunswick / New Jersey, é.n. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19650.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF