Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 269

19723.

Rufpreis:
1 000 HUF

Church J. A.: Római élet Cicero korában. Bp., 1886. Orsz. Középisk Tanáregyesület. 177 + (2) p. Félvászon kötésben
19724.

Rufpreis:
3 000 HUF

Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante, X+560 p.+ 23 (fekete-fehér képek) t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, egy tábla hiánnyal.
19725.

Rufpreis:
2 800 HUF

John Pinsent: Görög mitológia. Ford.: Rózsa György. A mítoszok világa. Bp., 1995., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
19726.

Rufpreis:
2 000 HUF

-  Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., (1911), Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopásokkal, egy kijáró lappal
19727.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF