Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 269

Emlékkönyv Kelemen Lajos születésének nyolcvanadik évfordulójára. Szerk.: Bodor András, Cselényi Béla, Jancsó Elemér, Jakó Zsigmond, és Szabó T. Attila. Bólyai Tudományegyetem Kiadványai I. Tanulmányok 1. Kolozsvár-Kolozsvár, 1957, Tudományos Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Megjelent 3000+150 példányban.
19699.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Ford.: Balassa László. Bp., 1958, Kossuth. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
19700.

Rufpreis:
1 600 HUF

Loserth, J.: Das angebliche Senioratgesetz des Herzogs Bretislaw I. und die Böhmische succession. Wien, 1882. Carl Gerold. 78 + 1 t. Kiadói papírkötésben
19701.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

19702.

Rufpreis:
1 800 HUF

Heckenast Gusztáv (szerk.): D' Andrezel vicomte és Rákóczi levelezése (1725-1727). Folia Rákócziana 7. sz. Sajtó alá rendezte, a bevezetést és a jegyzeteket írta: Köpeczi Béla. A leveleket fordította: Németh Miklós. Vaja, 1984, Szabolcs-Szatmár megyei Múzeumok Igazgatósága. Térképekkel illusztrált. Papírkötésben. Készült 1500 példányban.
19703.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vajdai Ágnes - Varga Kálmán: Mária Terézia Gödöllőn. Bp., 2001, Műemlékek Állami Gondnoksága. Színes képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kartonált papírkötésben, foltos szennylappal. Készült 1000 példányban.
19704.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jajesnica Róbert: A meggyalázott város. Bp., 2006., Cédrus Művészeti Alapítvány - Napkút Kiadó. Gazdag 1956-os fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötésben.
19705.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alfons Clary-ldringen: Geschichten eines alten Österreichers. Golo Mann előszavával. Frankfurt/Berlin/Bécs, 1977, Ullstein. Fekete-fehér képmellékletekkel. Német nyelven. Egészvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel, foltos lapszélekkel.
19706.

Rufpreis:
1 600 HUF

'48 kultusza. Kiállítás a Gödöllői Galériában. A műtárgyjegyzéket összeállította és a katalógust szerkesztette: Czeglédi Noémi, Őriné Nagy Cecília. A tanulmányokat írta: G. Merva Mária, Heltai Miklós. Gödöllő, 1998, Gödöllői Városi Múzeum Petőfi Sándor Művelődési Központ. Színes képmellékletekkel. Papírkötésben.
19707.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyeste Zoltán: Recsk. Emberek az embertelenségben. Bp., 1989, Püski. Fekete-fehér térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
19708.

Rufpreis:
1 600 HUF

19709.

Rufpreis:
1 600 HUF

Scottish Clans. Crawley, 1973, Pitkin Pictorials. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált informatív kiadvány, angol nyelven.
19710.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF