Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 269

2 magyar vonatkozású idegen nyelvű történelmi különlenyomat. Georges Balás: Un bloc politique et économique idegen ? Un bloc politique et économique... Bp., 1929 Athenaeum + Fógel, Iosephus: Qumodo rex Wladislaus II. cancellariaque eius de rebus litterariis meriti sint in Hungaria. Kiadói papírborítóval Bp., 1911. Fritz. / In paper cover
19663.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Dusan Hamsík: A középszerűség géniusza. Újabb tények és nézetek Hitler bukásától. Ford.: Bártfai László. Bp., 1968, Kozmosz. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
19664.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kopátsy Sándor: Kádár és kora. Bp., [2001], C.E.T. Belvárosi Kiadó. Kiadói papírkötés.
19665.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Franka Tibor: Hídverés. (Dedikált!) Bp., 2002, Zsófialiget Kkt. Kiadói papírkötés. A szerző, Franka Tibor (1952- ) író, publicista, műsorvezető, politikus által dedikált példány.
19666.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékenységének rövid története. (Phenjan, 1971, Idegennyelvű Kiadó). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel, hiányzó címlappal.
19667.

Rufpreis:
1 000 HUF

Archaeologiai Értesítő XXXIV. köt. 3. sz., 1914. jún. 15. Szerk.: Nagy Géza. Bp., 1914, MTA, 170-280 p.+ 5 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, szétvált borítóval, részben szétvált fűzéssel.
19668.

Rufpreis:
1 200 HUF

Apor Péter: Metamorphosis Transylvaniae azaz Erdélynek változása. Szerk., az utószót és a jegyzeteket írta: Tóth Gyula. Bp., 1972., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés.
19669.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ünnepségek a Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállása alkalmából. Különlenyomat a Királyi Magyar Természettudományi Társulat 1942. évre szóló Évkönyvéből. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 71+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, belül a lapok jó állapotban.
19670.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pfeiffer Miklós: Szt Imre tankönyve. Katolikus kultúra. A prágai Prohászka-kör kiadványai. Különlenyomat a "Világposság" 1930. 11-12. számából. Pozsony, 1930. 19p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
19671.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Spira György: A nemzetiségi kérdés a negyvennyolcas forradalom Magyarországán. 1980, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19672.

Rufpreis:
1 600 HUF

19673.

Rufpreis:
1 600 HUF

19674.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF