Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 269

Bagyinszki Istvánné, Balogh Zoltán (szerk.): Rákóczi állama Európában. Konferencia a Szécsényi Országgyűlés 300. Évfordulója Emlékére, 2005. szeptember 15-16-17. Szécsény. Discussiones Neogradienses 9. kötet. Salgótarján, 2006, Nógrád Megyei Múzeumi Szervezet. Kissé koszos papírkötésben. Készült 300 példányban.
19603.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bogdán István: Mestere volt egykor... Bp., 1984, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19604.

Rufpreis:
1 000 HUF

Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon. Bp., 1980., Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19605.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga János Jobbágyrendszer a magyarországi feudalizmus kései századaiban 1556-176 Akadémiai Kiadó, 1969. 614p. Kiadói vászonkötésben.
19606.

Rufpreis:
8 000 HUF

Levitschnigg, Heinr(ich) Ritter v(on): Kossuth und seine Bannerschaft. Silhouetten aus dem Nachmärz in Ungarn. I. Band Pesth, 1850. G. Heckenast. (4)+261+(2)p.+1 kihajt. mell. (hasonmás); korabeli félvászon-kötésben.
19607.

Rufpreis:
3 000 HUF

A magyar gyáripar évkönyve és címtára 1942 - 1943. II. évfolyam. Szerk.: Pártos Szilárd    II. évfolyam. Szerk.: Pártos Szilárd Bp. 1942. Stádium. 3 sztl. lev. 1216 l. Kiadói egészvászon-kötésben. A gyáripari védjegyek és cégjegyek ábráival, gyártmányjegyzékkel, hirdetésekkel. Kiadói egészvászon kötésben
19608.

Rufpreis:
4 000 HUF

19609.

Rufpreis:
6 000 HUF

19610.

Rufpreis:
3 000 HUF

Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1994, Officina Nova. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban.
19611.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp, 1984, Kossuth. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
19612.

Rufpreis:
1 200 HUF

-  Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
19613.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radvánszky Béla: magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században I. H.n., Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19614.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF