Bagyinszki Istvánné, Balogh Zoltán (szerk.): Rákóczi állama Európában. Konferencia a Szécsényi Országgyűlés 300. Évfordulója Emlékére, 2005. szeptember 15-16-17. Szécsény. Discussiones Neogradienses 9. kötet. Salgótarján, 2006, Nógrád Megyei Múzeumi Szervezet. Kissé koszos papírkötésben. Készült 300 példányban.
Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon. Bp., 1980., Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Levitschnigg, Heinr(ich) Ritter v(on): Kossuth und seine Bannerschaft. Silhouetten aus dem Nachmärz in Ungarn. I. Band Pesth, 1850. G. Heckenast. (4)+261+(2)p.+1 kihajt. mell. (hasonmás); korabeli félvászon-kötésben.
A magyar gyáripar évkönyve és címtára 1942 - 1943. II. évfolyam. Szerk.: Pártos Szilárd II. évfolyam. Szerk.: Pártos Szilárd Bp. 1942. Stádium. 3 sztl. lev. 1216 l. Kiadói egészvászon-kötésben. A gyáripari védjegyek és cégjegyek ábráival, gyártmányjegyzékkel, hirdetésekkel. Kiadói egészvászon kötésben
Tartós békéért a háborús gyújtogatók ellen. B. Jfimov rajzai. Bp., 1951, Művelt Nép. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1994, Officina Nova. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban.
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp, 1984, Kossuth. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Radvánszky Béla: magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században I. H.n., Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.