Küküllei János és a Névtelen Minorita krónikája. Monumenta Hungarica IV. Ford.: Geréb László. Trencsényi-Waldapfel Imre bevezetőjével. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, a borítón kis sérülésekkel. Megjelent 2750 példányban. Számozatlan példány.
Ivor Matanle: A második világháború. Az 50. évforduló emlkére.Viscount Montgomery, Manfred Rommel, John S.D. Eisenhower. Bp., 1995. Etüd. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, 28x36 cm
Miskolczy István: Nagy Lajos második nápolyi hadjárata (1350.) Különlenyomat a Hadtörténelmi Közlemények 1934. évi I-II. füzetéből. Bp., 1934.,(Pécs, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó), 16+1 p. Papírkötés, szakadt.
Léderer Emma: A magyarországi polgári történettudomány története (1945-ig.) Kézirat. ELTE BTK. Bp., 1963, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos. Megjelent 690 példányban.
Fazekas Sándor - Székely Artur: A történelmi materializmus. Galilei Füzetek I. Bp., 1912, Haladás, 32 p. Kiadói papírkötés, sérült, leszakadt borítóval.
Illés Béla: Spartacus élete. Táltos Könyvtár Időszerű Emberek 10. sz. Bp., 1919,Táltos, 39+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, ceruzás bejelölésekkel.