Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 269

Ribáry Ferenc: Tiberius kora. A Claudiusok története I. köt. Bp., 1876., Athenaeum, 184 p. Szecessziós vászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval.
19553.

Rufpreis:
2 000 HUF

19554.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19555.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19556.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19557.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19558.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19559.

Rufpreis:
800 HUF

19560.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Ember Győző: Magyar parasztmozgalmak 1848-ban. Bp., 1949., Szikra. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel
19561.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

19562.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Klenner Aladár: Eck Bálint Thurzó Elek humanista pártfogoltja. Bölcsészdoktori értekezés. Pesterzsébet,[1939],Rajkai Lajos, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az elülső borító levált, amatőr módon javított gerinccel, foltos lapokkal.  A címlapon Diósadi Elekes György (1905-1977) orvos, orvostörténész névbejegyzésével.
19563.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

A törvényhatósági levéltárak címeres levelei. (Literae Armales.) Összegyűjtötte: Rexa Dezső. I. kötet.: Abaúj-Tornavármegye. Bp.,1909, Gyűjtő,("Felsőmagyarország" Pol. Napilap-ny.), 12 p. Kiadói papírkötés
19564.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF