Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 269

Gaston Boissier: Archaeologiai séták. Róma és Pompéi. Írta: - -. Francziából fordította Dr. Molnár Antal. Bp., 1883, MTA, (Hornyánszky Viktor-ny.), XI+377+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső borító alsó sarkán kis ütődéssel.
19541.

Rufpreis:
3 000 HUF

Badics Ferenc: Horváth János püspök 1769-1835 Veszprém, 1927-1935. Egyházm. Könyvny. 1 t. VII. 121 p., Kiadói papírbortóval
19542.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19543.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Baranyi Béla (szerk.): Negyvenheten a százezerből. Hajdú-Bihar megyei internacionalisták a forradalmi munkásmozgalomban. Kádár Jánosnak DEDIKÁLT! Debrecen, 1983. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19544.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sztálin élete képekben. Bp., 1950, Szikra. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19545.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sebesztha Károly: Rövid művelődéstörténelem. Bp., 1890, Lampel Róbert, 1 sztl. lev.+ 150 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, néhány kissé sérült, foltos lappal, a címlap és az utolsó néhány lap hiányzik.
19546.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Bendefy László: A magyarság és középkelet. REPRINT! Bp., 2000, Dr. Bendefy István. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19547.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Beaumont-Vassy, Edouard Ferdinand de.:Das Russische Reich zeit dem Wiener Congreß.Leipzig, 1853. Lorck., 250p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
19548.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Iván: Magyarország családai czimerekkel és nemzedékrendi táblákkal. Pótlék-kötet. Bp., 1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben. Az 1868-as kiadás (Pest, Ráth Mór) REPRINT kiadása. Megjelent 12500 példányban
19549.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Buchinger Manó: Gestapo-banditák bűnhalmaza. Tizennégy hónap a hitleri koncentrációs táborokban. Bp., 1945, Szerzői,(Hungária-ny.), 89+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19550.

Rufpreis:
2 800 HUF

Borzsák István: Poppea megkoronzása. A szerző, Borzsák István (1914-2007) világhírű klasszika-filológus, ókortudós, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány! "Tibornak szíves üdvözlettel Steph." Különlenyomat: Antik Tanulmánok. Studia Antiqua XXXIX. köt. 1-2. sz. Bp., 1995, Akadémiai Kiadó, 143-146 p. Kiadói papírkötés.
19551.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sáfrán Györgyi: Kossuth Lajos levelei orvosához, Almási Balogh Pál akadémikushoz. A szerző, Sáfrán Györgyi (1911-1985) irodalomtörténész által az író Németh László ( 1901-1975) részére DEDIKÁLT példány. Különlenyomat: Magyar Tudomány 1960/10. sz. Bp., 1960, Akadémiai-ny., 633-638 p. Kiadói papírkötés.
19552.

Sáfrán Györgyi: Kossuth Lajos levelei orvosához, Almási Balogh Pál akadémikushoz. A szerző, Sáfrán Györgyi (1911-1985) irodalomtörténész által az író Németh László ( 1901-1975) részére DEDIKÁLT példány. Különlenyomat: Magyar Tudomány 1960/10. sz.
Bp., 1960, Akadémiai-ny., 633-638 p. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF