Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 269

Keppel Csilla: Hadisebesültek görbe tükörben. Borivoj Rambousek első világháborús karikatúrái. Szombathely, 2016, Savaria Múzeum, papírkötés, újszerű állapotban. Gazdag színes képanyaggal illusztrált.
19468.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sylloge tractatuum aliorumque actorum publicorum historiam et argumenta B. Diplomatis Leopoldini, resolutionis item quea Alvincziana vocatur, illustrantium. Claudipoli, J. Tilsch. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19469.

Rufpreis:
3 000 HUF

19470.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ranke Lipót: A római pápák az utolsó négy században. Fordítja Lehr Albert (a III. kötetet Acsády Ignácz). I-III. /Az MTA könyvkiadó-vállalata/ Bp., 1886-1889. MTA. Athenaeum. 1 sztl. lev. + VIII + 441; VIII + 503 p.; 2 sztl. lev. + 279 p. Kiadói, Gottermayer-féle aranyozott egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. Két kötet enyhén foltos lapokkal, de nagyon szép állapotban
19471.

Rufpreis:
12 000 HUF

19472.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

19473.

Rufpreis:
2 400 HUF

19474.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19475.

Rufpreis:
1 400 HUF

19476.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nagy szemtanuk. 1. Illés Béla: Spartacus. Officina Könyvtár 79.  2. Plutarchos: Caesar élete. Ford. és a bevezetést írta: Sárosi Gyula. Officina Könyvtár 30.  3. Komnena Anna: Alexias. Ford. és bevezetéssel ellátta: Passuth László. Officina Könyvtár 53/54. 4. Bonfini: Mátyás Király. A szemelvényeket összeállította, ford. és bevezette: Geréb László. Officina Könyvtár 41/42. 5. Mercier: A forradalmi Páris. Összeállította, ford., valamint bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Kürti Pál. Officina Könyvtár 11/12. 6. Napoleon szent ilonai emlékiratai. Kiválogatta, ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Timár László. Officina Könyvtár 29. 7. Széchenyi összeomlása. Az 1848-as napló. Ford. és magyarázatokkal ellátta: Ferdinandy Mihály. Officina Könyvtár 16/17.  Bp., 1942-1943, Officina, 4+38+2;+70+2;+127+1;111+1;+126+2;+62+2;101+1 p. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
19477.

Rufpreis:
8 000 HUF

19478.

Rufpreis:
3 000 HUF

19479.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF