Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Takács Tibor: Csalánruha. DEDIKÁLT! Pogány Géza rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
21403.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Vass Sándor: Áradat. DEDIKÁLT! Bp., 2011, Bíró. Kiadói papírkötés.
21404.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dobos István - Odorics Ferenc: Beszédhelyzetben. Irodalomelméletek között. Kettős DEDIKÁCIÓVAL. Bp., 1993., Dialógus. Kiadói papírkötés.
21405.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Rakk István: Magvető sóhaj. Válogatás - - verseiből. (Dedikált!) Szerk.: Nyulasy Erzsébet. Pápa, 1992, Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola. Kiadói tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval. A szerző, Rakk István (1913-2004) agrármérnök, főagronómus, szakíró, dalszerző által Józsa János részére dedikált példány.
21406.

Rufpreis:
800 HUF

Holly István: A parancsnok. Történelmi kalandregény. DEDIKÁLT! hn., 1992, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
21407.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

id. Dumas: A régens leánya. Ford.: Lányi Viktor és Bíró Sándor. Bp.,én.,Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kopott, foltos borítóval.
21408.

Rufpreis:
1 800 HUF

A[rthur] Conan Doyle: A halál küszöbén. Gyémánt Könyvek. Bp., Tolnai. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borítón possessori bélyegzéssel, szakadt címlappal.
21409.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arthur Conan Doyle: Rodney Stone. Bp., 1922., Légrády. Kiadói illusztrált (Harmos) papírkötés, kopott, javított borítóval.
21410.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arthur Conan Doyle: A menekültek. Két világrész meséje. Bp., én., Légrády. Pótolt papírkötés, az eredeti borító felhasználásával, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
21411.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bársony István: Tarka mesék. Elbeszélések. Magyar Írók Aranykönyvtára XVI. köt. Bp., 1908, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21412.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fehér Mátyás: Táltosok és Bakók. New York, (1970.) Turul Kiadó. 49 l. Fűzve, kiadói borítékban. Az eredeti kiadásnak egy ismeretlen hazai kalózkiadása, áttördelve.
21413.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth Mike: Erénygyöngyök nők életéből. Kalocsa, 1901., Jurcsó Antal. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, a hátsó borító foltos.
21414.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF