Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3223091
21403
479
900
Takács Tibor: Csalánruha. DEDIKÁLT! Pogány Géza rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
3223143
21404
479
900
Vass Sándor: Áradat. DEDIKÁLT! Bp., 2011, Bíró. Kiadói papírkötés.
3223100
21405
479
900
Dobos István - Odorics Ferenc: Beszédhelyzetben. Irodalomelméletek között. Kettős DEDIKÁCIÓVAL. Bp., 1993., Dialógus. Kiadói papírkötés.
3229119
21406
479
Rakk István: Magvető sóhaj. Válogatás - - verseiből. (Dedikált!) Szerk.: Nyulasy Erzsébet. Pápa, 1992, Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola. Kiadói tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval. A szerző, Rakk István (1913-2004) agrármérnök, főagronómus, szakíró, dalszerző által Józsa János részére dedikált példány.
3223148
21407
479
900
Holly István: A parancsnok. Történelmi kalandregény. DEDIKÁLT! hn., 1992, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
3272278
21408
479
id. Dumas: A régens leánya. Ford.: Lányi Viktor és Bíró Sándor. Bp.,én.,Dante. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kopott, foltos borítóval.
3272291
21409
479
A[rthur] Conan Doyle: A halál küszöbén. Gyémánt Könyvek. Bp., Tolnai. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borítón possessori bélyegzéssel, szakadt címlappal. 3272302
21410
479
Arthur Conan Doyle: Rodney Stone. Bp., 1922., Légrády. Kiadói illusztrált (Harmos) papírkötés, kopott, javított borítóval. 3272312
21411
479
Arthur Conan Doyle: A menekültek. Két világrész meséje. Bp., én., Légrády. Pótolt papírkötés, az eredeti borító felhasználásával, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
3272319
21412
479
Bársony István: Tarka mesék. Elbeszélések. Magyar Írók Aranykönyvtára XVI. köt. Bp., 1908, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
3268505
21413
479
Fehér Mátyás: Táltosok és Bakók. New York, (1970.) Turul Kiadó. 49 l. Fűzve, kiadói borítékban. Az eredeti kiadásnak egy ismeretlen hazai kalózkiadása, áttördelve.
3251490
21414
479
Tóth Mike: Erénygyöngyök nők életéből. Kalocsa, 1901., Jurcsó Antal. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, a hátsó borító foltos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF