Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3170951
21580
479
3213516
21581
479
Steinhauser Teri: Amit MÉG el szeretnék mondani. DEDIKÁLT! Bp., 2012, Kegli Gerhard. Kiadói kartonált papírkötés.
3213214
21582
479
2200
Elbeszélés I. Napoleon háborús korából. Ford.: Baróti Lajos. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
3167573
21584
479
Hornyik Miklós: Angol pázsit. Bálkáni néprajzi kalauz. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. "Theodora császárnőnek igaz szeretettel: Lord Hornyik." Bp., 1996, Kortárs. Kiadói papírkötés.
3213285
21585
479
Kvassay Jenő MSZKI évkönyve (1951-2003). Bp., 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3189109
21586
479
Lovas Rezső, Náray-Szabó Gábor, Pálinkás József (szerk.): Szent István-terv. Gondolatok a nemzet felemelkedéséről. Hn., 2005, Magyar Szemle Könyvek. Papírkötésben.
3212938
21587
479
Fekete István: Hajnal Badányban. Győry Miklós rajzaival. Bp.,1974,Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés.
3207346
21588
479
Radnóti Miklós: Bori notesz. 1978, Helikon, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált és papír kötés, jó állapotban.
3209911
21589
479
Kiss József költeményei.1869-1882. 1882, Ráth Mór, díszes aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, 1-1 kijáró lappal.
2857531
21590
479
Békefi Antal: A kálvárián. Bp., 1894., Singer és Wolfner. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
3207354
21591
479
900
Esterházy Péter: Daisy. JAK füzetek 6. Bp., 1984, Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
3207352
21592
479
900
Kósa László Néphagyományunk évszázadai (gyorsuló idő) 1976. 101p. Kiadói papírkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF