Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

21674.

Rufpreis:
1 400 HUF

Leleszy Béla: Nyugat felé! Budapest 1942. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói, sérült papírkötésben
21675.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vaszary Gábor: Ő. Az író eredeti illusztrációival. Bp., 1936, Nova, 336 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval, sérült fűzéssel.
21676.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tormay Cécile: A régi ház. Szeged, 2008, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. + 1931 Napkelet. IX. évf. 7. sz. Szerk.: Tormay Cecile. Papírkötés, a gerincen a borító részben hiányos. +1923-1934 7 db Napkelet tartalomjegyzék
21677.

Rufpreis:
1 800 HUF

A francia líra kincsesháza. 8 kötet. 1961, Európa, kopott vászonkötés, papír tartótokban.
21678.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wl[adysław] St[anisław] Reymont: Parasztok I-VI. köt. [Két kötetben.] Regény. Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Bp.,1934, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
21680.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 3 db:   Csalog Zsolt: Börtön volt a hazám. Hosszú István beszél, Vég Antal: De mi lesz a harangokkal? (Erdély, 1988.), Külpolitika 89/2. A romániai magyarság helyzetéről.
21681.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hatvany Lajos: Urak és emberek. Bp.,1980,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21682.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db könyv - Furkó Zoltán: Márai Sándor üzenete. + Sipka László: Játsszunk együtt! Mindkét könyv DEDIKÁLT Szőts István filmrendező vagy felesége részére. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
21683.

Rufpreis:
1 600 HUF

Emilé Zola: Az összeomlás I-VI., két kötetben. Ford.: Schöner Dezső. é.n., Christiansen és Társa, aranyozott egészvászon kötés, rajtuk Beck Ö. Fülöp lemez plakettjeivel. Borító kopott.
21684.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
21685.

Rufpreis:
1 200 HUF

Modern Magyar Könyvtár 3 kötete: Szomaházy István: Mesék az irogépről, Móricz Pál: Régi magyar élet, Herczeg Ferenc: Andor és András. Kopott kötésben.
21686.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF