Genius Kis Lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.
Tormay Cécile: A régi ház. Szeged, 2008, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. + 1931 Napkelet. IX. évf. 7. sz. Szerk.: Tormay Cecile. Papírkötés, a gerincen a borító részben hiányos. +1923-1934 7 db Napkelet tartalomjegyzék
Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 3 db: Csalog Zsolt: Börtön volt a hazám. Hosszú István beszél, Vég Antal: De mi lesz a harangokkal? (Erdély, 1988.), Külpolitika 89/2. A romániai magyarság helyzetéről.
2 db könyv - Furkó Zoltán: Márai Sándor üzenete. + Sipka László: Játsszunk együtt! Mindkét könyv DEDIKÁLT Szőts István filmrendező vagy felesége részére. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
Emilé Zola: Az összeomlás I-VI., két kötetben. Ford.: Schöner Dezső. é.n., Christiansen és Társa, aranyozott egészvászon kötés, rajtuk Beck Ö. Fülöp lemez plakettjeivel. Borító kopott.