Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1940, Magyar Élet, 262+(2) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, .
21554.

Rufpreis:
1 600 HUF

21556.

Rufpreis:
1 600 HUF

Charles Dickens: Karácsonyi ének. John Worsley illusztrációival. Ford.: Benedek Marcell. hn., 1992, Lilliput. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
21557.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balogh Elemér - Kerényi Imre: Csíksomlyói passió. DEDIKÁLT! Bp., 1982, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21558.

Rufpreis:
1 000 HUF

József Attila Párizsban. Szerk.: Szabolcsi Miklós. Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
21559.

Rufpreis:
1 600 HUF

Werner Emilia: Széttört bilincsek. Ford.: Esty Jánosné. Bp., 1926, Nova, 221+(1) p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, néhány lap szélén kisebb foltokkal.
21560.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Ágnes: Vaktérkép. (Dedikált!) Bp., 1990, Kráter. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány.
21561.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gombos Gyula: Szabadságalapítók. (A plymouthiakról.) New York, 1984, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ex librissel. A szerző által DEDIKÁLT példány!
21562.

Rufpreis:
2 000 HUF

Torday Lajos: Dalművek könyve. Bp., 1936, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 351 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülés. A szerző által DEDIKÁLT példány, ex librissel.
21563.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gombos Gyula: Igazmondók. New York, 1981, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Emigráns kiadás. A szerző által DEDIKÁLT példány!
21564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar nagyasszonyok. Fiatal leányoknak írták: Benedek Rózsi, B. Radó Lili, D. Lengyel Laura. Előszóval ellátta Gr. Apponyi Albertné. Bp.,1937, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
21565.

Rufpreis:
2 000 HUF

Milne, A[lan] A[lexander]: Micimackó kuckója. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. (Bp., 1956), Kossuth (Athenaeum ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán sérüléssel.
21567.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF