Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

21542.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ady-könyv. Dokumentumok az Ady-kérdéshez. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Reiter László. Bp.,1924., Amicus, 1 t. (címkép)+128 p.+6 (beragasztott képek, kézirat másolatok) t. Bekötött eredeti papírborítóval. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, javított elülső papírborítóval, kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás bejelöléssel, ex libris bejegyzéssel.
21543.

Rufpreis:
6 000 HUF

Illés József: Nyilvánosság. Bp., [1930], szerzői kiadás (Ujságüzem-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel, a címlapon névbejegyzéssel. Ritka!
21544.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irod. és Nyomdai R.T., 208+(4) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
21545.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ipolyi Arnold: Veresmarti Mihály XVII. századi magyar iró élete és munkái. I-II. köt. Korrajz a hitujitás idejéből. Házi Könyvtár XVIII-XIX. Bp., 1875., Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), XX+320 p., 321-692 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, gerinccel és kötéssel, foxing foltos lapokkal.
21546.

Rufpreis:
4 000 HUF

21547.

Rufpreis:
6 000 HUF

21548.

Rufpreis:
6 000 HUF

21549.

Rufpreis:
6 000 HUF

21550.

Rufpreis:
6 000 HUF

21551.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ágai Adolf: Porzó tárcza-levelei I-II. Bp., 1877, Athenaeum. Félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
21552.

Rufpreis:
4 000 HUF

21553.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF