Ady-könyv. Dokumentumok az Ady-kérdéshez. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Reiter László. Bp.,1924., Amicus, 1 t. (címkép)+128 p.+6 (beragasztott képek, kézirat másolatok) t. Bekötött eredeti papírborítóval. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, javított elülső papírborítóval, kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás bejelöléssel, ex libris bejegyzéssel.
Illés József: Nyilvánosság. Bp., [1930], szerzői kiadás (Ujságüzem-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel, a címlapon névbejegyzéssel. Ritka!
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irod. és Nyomdai R.T., 208+(4) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
Ipolyi Arnold: Veresmarti Mihály XVII. századi magyar iró élete és munkái. I-II. köt. Korrajz a hitujitás idejéből. Házi Könyvtár XVIII-XIX. Bp., 1875., Szent István-Társulat, (Athenaeum-ny.), XX+320 p., 321-692 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, gerinccel és kötéssel, foxing foltos lapokkal.
Világkönyvtár sorozat 3 kötete: Kóbor Tamás: A front mögött.; Gróf Königsegg Lajos: Menelik császár birodalma.; Somlay Károly: A bosszú. Bp., [1918], Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, az egyik kötet hiányos gerinccel.