Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

György Péter: Néma hagyomány (2000). Szerk.: Csáki Judit, Magvető Kiadó, Bp., 347p+7. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
21637.

Rufpreis:
1 600 HUF

21638.

Rufpreis:
1 400 HUF

21639.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, , eredeti, minimálisan sérült papírborítóval
21640.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csűrös Miklós 3 műve. Mind a kettő szerző, Csűrös Miklós (1944-2015) irodalomtörténész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány.   Pokoljárás és bohóctréfa. Tanulmány Kálnoky Lászlóról. Bp., 1988,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.;   "Lesz idő hogy visszatérhet." Bp., 1994, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos.   Bertók László. Esszék. Kaposvár, 1995, Megyei és Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, foltos. Megjelent 500 példányban.
21641.

Rufpreis:
1 800 HUF

21642.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ifj. Fazekas László: Tollal és szóval. (Dedikált!) Solt, 2008, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző által dedikált példány.
21643.

Rufpreis:
1 200 HUF

10 darab Hergár Emil: Mah-jong szabály. Bp.,1997, Terebess. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
21644.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szepessy Ilona: Grubenfelsi Gruber Károly Antal, hazai német író élete és irodalmi működése. Székesfehérvár, 1918, Egyházmegyei Könyvnyomda, 4+121 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
21645.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Bakos József: A magyar Comenius (Komensky)-irodalom II. Die Ungarische Comenius (Komensky) literatur II. Sárospataki Rákóczi Múzeum Füzetei 12-13. Sárospatak, 1957, (Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
21646.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Wollanka József. Alxinger János élete és művei. Irodalomtörténeti tanulmány az osztrák felvilágosodás korából. Bp., 1897, Franklin, 74+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borító szélén apró hiány, a gerincen kis szakadás, részben felvágatlan lapokkal.
21648.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

21649.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF