Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

21623.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

21624.

Rufpreis:
1 600 HUF

21625.

Rufpreis:
1 600 HUF

21626.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Rod Stewart: Rod. The Autobiography. London, 2012, Century, angol nyelven, kartonált papírkötés, karton védőborítóval.
21627.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Szovjetunió békéért és a haladásért. Bp., 1950. HM csoportfőnökség. 208p. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon kötés, zománcozott bronz plakettel.
21628.

Rufpreis:
2 400 HUF

Weöres Sándor: Áthallások, Bp., 1977 Szépirodalmi kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21629.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kornis Mihály: Napkönyv. Történetünk hőse. A szerző, Kornis Mihály (1949-) József Attila-díjas író, drámaíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1994, Pesti Szalon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21630.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Karola: Itt voltam... Egy lélek vándorlása és elhamvadása. Benedek Marcell előszavával Sajtó alá rendezte és életrajzi adatokkal ellátta Benamy Sándor Bp. (1934.) Epocha. 1 t. 306 l. Nagy Karola (1906-1933) erdélyi magyar író, újságíró a Brassói Lapok, Népújság és bukaresti lapok munkatársa volt. A nagyon fiatalon elhunyt író életművének egyetlen teljes kiadása a kötet. Kiadói, laza egészvászon kötésben.
21631.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Mari - Vidák István: Játékok vízparti növényekből. DEDIKÁLT! Bp., 1980, Móra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21632.

Rufpreis:
1 800 HUF

21633.

Rufpreis:
1 000 HUF

Széles Klára 3 műve. Mind a 3 a szerző, Széles Klára (1936-) irodalomtörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány.   Hálás utókor? Miskolc, 2000, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.;   Henszlmann Imre művészetelmélete és kritikusi gyakorlata. Irodalomtörténeti Füzetek 126. sz. MTA Irodalomtudományi Intézete. Bp., 1992., Argumentum. Kiadói papírkötés.;   A létté vált hiány. Esszék, tanulmányok mai irodalmunkról. Miskolc, 1995, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.;
21636.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF