Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

3 db könyv - Fekete Sándor: A szibériai métely. Egy Petőfi-legenda feltámadása és újbóli elhantolása. + Illyés Gyula: Tűz vagyok. + Szalai Anna: Koszorúcsata. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
21452.

Rufpreis:
2 000 HUF

Badics Ferenc: Fáy András életrajza. Bp., 1890,MTA, 1 t. +671+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, foltos, kopott borítóval, sérült gerinccel.
21453.

Rufpreis:
2 000 HUF

21454.

Rufpreis:
2 000 HUF

Váczy János: A magyar irodalom története középiskolák s tanítóképző intézetek használatára. I. köt.: A legrégibb kortól Kisfaludy Károlyig. Szerk.: - -. Bp., 1905, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+IV+432 p. 2. kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kassai Szoukup J. Sándor kassai könyvkötészete, foltos, kopott borítóval, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
21455.

Rufpreis:
2 800 HUF

Edgar Wallace 3 műve: A sárga kígyó, A Polyanthia titka, A repülő gárda. Bp., Dick Manó - Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal.
21456.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aszalay József: Szellemi röppentyűk, történelmi s humoristikai szinezettel. Pest, 1859, Herz János-ny., 2 sztl. lev.+ 419+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, a címlapon kisatírozott névbejegyzéssel.
21457.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jónás János - Schack Béla: A magyar és német kereskedelmi levelezés kézikönyve, egyszersmind kereskedelem-ismertető. Bp., [1903], Lampel Róbert, VI+(2)+400 p. Melléklet: Tárgyi és nyelvi magyarázatok, 74+(2) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, belül jó állapotban.
21458.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petőfi Sándor: Az apostol. 1948, Magyar Partizánok Bajtársi Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21459.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Walter János: Gaudeamus I-II-III. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21460.

Rufpreis:
2 000 HUF

Passuth László: Megszólal a sírvilág. Regény. A szerző, Passuth László (1900-1979) író, műfordító által DEDIKÁLT példány! Bp.,1959,Móra, 595+3 p.+15 sztl. lev. Első kiadás! A borító Richter Ilona munkája. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
21461.

Rufpreis:
2 800 HUF

The Complete Works of Shakespeare. Edited with a Glossary by W. J. Crag. Mészöly Dezső (1918-2011) Kossuth-díjas író, költő, műfordító autográf possessori bejegyzésével az elülső szennylapon, és a könyvben neki szóló üres borítékkal. London, 1926, Oxford Univesity Press. Kiadói egészvászon-kötésben, javított gerinccel és borítóval, néhány restaurált lappal.
21462.

Rufpreis:
2 800 HUF

[Theophilus Lány: Lis Transilvanica seu practica, Transylvanorum litigandi methodus. Claudiopoli (Kolozsvár), 1799., Typ. Martini Hochmaister,] III-X+2+116 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal
21463.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF