Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Joszif Brodszkij: Gyűjtőknek való. Esszék. Vál.: M. Nagy Miklós. Ford.: Erdélyi Annamária, Gy. Horváth László et alii. Bp., 1998., Európa. Kiadói papírkötés.
21367.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szili Leontin: Magányos sziget. A szerző, Szili Leontin (1901-1987) író, dramaturg által DEDIKÁLT példány! Bp.,[1944.], Athenaeum, 322 p. Első magyar kiadás! Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21368.

Rufpreis:
2 000 HUF

F. W. Bain: Holdsarló. Hindu szerelmi történet a szanszkrit kézirat nyomán. Ford.: Baktay Ervin. Bp.,[1918.], Rózsavölgyi,(Korvin-ny.), 243+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
21369.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lempérth Géza: Régi magyar levelesláda. Bp., 1923, Pantheon. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21370.

Rufpreis:
1 600 HUF

Helikon Kiskönyvtár, 2 kötete:   Gustave Flaubert: Három mese. Szász Endre illusztrációival. Komoróczy Géza jegyzeteivel. Ford.: Hevesi András, Lányi Viktor, Bartócz Ilona. Bp, 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1062./1600) példány.;   Stendhal: Armance. Jelenetek egy párizsi szalonból 1827-ből. Ford.: Rónay György. Bp, 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1036./1200) példány.;
21371.

Rufpreis:
2 800 HUF
10

Cserháti Csupkó Lajos - Szunyogh Árpád: Száz humoros konferansz. Bp.,én.,Kókai Lajos, 107+1 p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen szakadással.
21372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kriza János: Vadrózsák. Székely népköltési gyűjtemény. II. köt. Bp., 1943, Bibliotheca, 175+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől nagyrészt elvált borítóval, szétváló fűzéssel, tulajdonosi bélyegzőkkel.
21373.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Jankovics Marcell: Félszáz névtelen magyar. Pillanatképek. Bp.,[1940.],Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
21374.

Rufpreis:
1 200 HUF

Várnai Zseni: Üldözött versek. Bp., 1945, Athenaeum, 202 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, néhány laza lappal, két lapon szöveget nem érintő hiánnyal, foltos, egy lapon ceruzás aláhúzásokkal.
21375.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dunkel Norbert: A világ urai. Visszaemlékezések és intimitások világhírű mű­vészek életéből, számos ismeretlen levéllel. - - emlékiratai. Bp., [1933], szerzői kiadás (Kir. M. Egyetemi Ny.), 294+(2) p. A címlap vitéz Bajor-Bayer Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány foltos lappal.
21376.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jordáky Lajos: Kovács Katona Jenő. Emberi kérdés. Balogh Edgár előszavával. Testamentum. Bukarest, 1977, Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
21377.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gaal Mózes: Aranyos köd. Világirodalom Gyöngyei. Bp., 1901, Franklin, 167+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21378.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF