Villányi László: Folyótól folyóig. (Dedikált!) Új Forrás Könyvek 50. Tata, 2014, Új Forrás. Kiadói papírkötés. A szerző, Villányi László (1953- ) József Attila-díjas költő által dedikált példány.
Sándor Erzsi: Szegény anyám, ha látnám. (Dedikált!) Juhász Tamás közreműködésével. Bp., 2013, Park Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány.
Hamza D. Ákos: És újra dobol szívünkön az angyal (válogatott versek). 48/200. számozott példány. Jászberény, 1998, Hamza Múzeum Alapítvány. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Bagdy István: Mindig sírva. Versek, dalok. A szerző által ALÁÍRT példány. Bp., 1928., Jegyzők Árvaház-Egyesületének Irodalmi Osztálya, 80 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, sérült címlappal.
Amerikai magyar költők. Összegyűjtötte: Ricker Ernő. Apponyi Albert gróf előszavával. "Magyar Jövő" Könyvtára 1. sz. Bp., 1920,"Magyar Jövő". Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.