Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott fekete gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, néhány ceruzás bejelöléssel. Számozatlan példány.
21223.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jubiláris Almanach. Szerk. Eötvös Leó. Bp. (1917.) Világosság ny. Franyó Zoltán, Lovászy Károly, Rákosi Jenő, Szini Gyula, Tábori Kornél és mások írásaival. A borítón Bíró Mihály rajza. Kiadói illusztrált papírkötésben, gazdagon illusztrált, kissé kopottas állapotban.
21224.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rita Monaldi - Francesco Sorti 4 műve: Mysterium, Imprimatur, Veritas, Secretum. Bp.,2009-2011.,Libri-Nyitott Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Stegna Lajos (szerk.): A magyar térképészet kezdetei. Bp., 1976, Tankönyvkiadó. ELTE. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21226.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csávossy Elemér: Ádventi és karácsonyi elmélkedések. Bp., 1942., Korda Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
21227.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jurij Andruhovics: Rekreáció. JAK Világirodalmi sorozat. Bp., 1999, József Attila Kör. Kiadói kartonált papírkötés.
21228.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hobo (Földes László): Csavargók tízparancsolata. 1999, HTSTART, kartonált papírkötés.
21229.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fehérhímzés. Likacsos-, reneszánsz-, Richelieu-, lapos- és domborúhímzés. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Félvászon kötés, sérült lapok, sérült kötés, viseltes állapotban.
21230.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kolozsvári Grandpierre Emil: A nagy ember; Lófő és kora. ALÁÍRT! Bp., 1976, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21231.

Rufpreis:
2 000 HUF

Friss Endre: Megtalált szava. Bp., 1928, Hungária, 45+3 p. Kiadói illusztrált papírkötés, restaurált borítóval. Számozott (44./100) és a szerző által ALÁÍRT példány.
21232.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szilágyi Tibor: Koktél. Lendvai István ajánlásával. A szerző, Szilágyi Tibor által, feltehetőleg: Lónyay Ferenc (1861-1945) részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1943, Szerzői kiadás (Pesti Lloyd-ny.), 126+2 p. Kiadói félvászon-kötés.
21233.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ráth-Végh István: Kalandorok és titokzatos történetek. Bp.,(1947),Fővárosi Könyvkiadó,280+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21234.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF