Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3267036
21247
479
Dr. Molisch Hans: A felkelő nap országában. Ford.: Dr. Rapaics Rajmund. Budapest, 1930, Királyi Magyar Természettudományi Társ. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált Egészvászon kötés aranyozott borítóval, sérült gerinccel. 3269806
21248
479
Ady Endre: A magunk szerelme. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp., [1924], Athenaeum, 140 p. Harmadik kiadás. A borító Kozma Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, egy lapon szakadással.
3272321
21249
479
Dr. Bendetz Móric: A grafológia tankönyve. Bp., 1942, Dr. Bendetz és Társa. Kiadói papírkötés, sérült papírborítóval, első lapok kijárnak.
3272287
21250
479
2 db - Fényes László: Jókai Mór utolsó évei + Vészi József: Hiénák Jókai sírján. Válasz egy pamfletre. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
3272275
21251
479
Apró Könyvtár - 3 db: Természetrajz II. rész, Összefoglaló állattan, Legújabb kor 1815-től napjainkig. Kiadói papírkötés kopottas állapotban. 3271844
21252
479
Uri Geller: Görbüljek meg, ha nem igaz! Rendhagyó önéletrajz. ALÁÍRT példány! Bp., 1990, Háttér. Kiadói papírkötés.
3271852
21253
479
Varjas Endre: Új klapanciák a senki testamentomából. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Belvárosi. Kiadói papírkötés.
3270765
21254
479
Radnóti Miklós: Bori notesz. I-II. köt. Radnóti Miklós utolsó versei. Bp., 1971, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés / kiadói papírkötés, műanyag tokban.
3266466
21255
479
Goethe Drámai Műveiből. Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 330 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
3266456
21256
479
Németh Johanna: Szeretni... szenvedni. é.n. Kisgörgényi Bartha Ferenc kiadása, félvászon kötés.
3271409
21257
479
Gárdonyi Géza: Magyarul így! Bp., 1938, Dante. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban.
3271355
21258
479
Vörösváry László: A lélek derűje. DEDIKÁLT! Bp., 1986, Szerzői. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF