Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Dr. Molisch Hans: A felkelő nap országában. Ford.: Dr. Rapaics Rajmund. Budapest, 1930, Királyi Magyar Természettudományi Társ. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált Egészvászon kötés aranyozott borítóval, sérült gerinccel.
21247.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre: A magunk szerelme. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp., [1924], Athenaeum, 140 p. Harmadik kiadás. A borító Kozma Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, egy lapon szakadással.
21248.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Bendetz Móric: A grafológia tankönyve. Bp., 1942, Dr. Bendetz és Társa. Kiadói papírkötés, sérült papírborítóval, első lapok kijárnak.
21249.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db - Fényes László: Jókai Mór utolsó évei + Vészi József: Hiénák Jókai sírján. Válasz egy pamfletre. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21250.

Rufpreis:
2 000 HUF

Apró Könyvtár - 3 db: Természetrajz II. rész, Összefoglaló állattan, Legújabb kor 1815-től napjainkig. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.
21251.

Rufpreis:
1 800 HUF

Uri Geller: Görbüljek meg, ha nem igaz! Rendhagyó önéletrajz. ALÁÍRT példány! Bp., 1990, Háttér. Kiadói papírkötés.
21252.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varjas Endre: Új klapanciák a senki testamentomából. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Belvárosi. Kiadói papírkötés.
21253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radnóti Miklós: Bori notesz. I-II. köt. Radnóti Miklós utolsó versei. Bp., 1971, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés / kiadói papírkötés, műanyag tokban.
21254.

Rufpreis:
2 000 HUF

Goethe Drámai Műveiből. Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 330 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
21255.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németh Johanna: Szeretni... szenvedni. é.n. Kisgörgényi Bartha Ferenc kiadása, félvászon kötés.
21256.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gárdonyi Géza: Magyarul így! Bp., 1938, Dante. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban.
21257.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vörösváry László: A lélek derűje. DEDIKÁLT! Bp., 1986, Szerzői. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21258.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF