Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

21271.

Rufpreis:
3 000 HUF

Morrison, Judith H.: Ájurvéda. Harmóniában önmagaddal és a természettel. 2013, Kossuth. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21272.

Rufpreis:
3 000 HUF

21273.

Rufpreis:
3 000 HUF

21274.

Rufpreis:
3 000 HUF

Daniel M. Jones - Theresa Cheung: Válj eggyé az Erővel! 9 lecke a Jedista Mesterré válásához. Ford.: Rézműves László. Bp., 2017, Kiskapu. Kiadói papírkötés.
21275.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Modern Magyar Könyvtár 3 kötete: Szomaházy István: Mesék az irogépről, Móricz Pál: Régi magyar élet, Herczeg Ferenc: Andor és András. Kopott kötésben.
21276.

Rufpreis:
1 200 HUF

Victor Hugo: A párisi Notre-Dame I-II. Ford.: Szabolcsi Géza. Világirodalom Könyvtár sorozat. é.n., kopott egészvászon kötés.
21277.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jean de la Bréte: Kísértő árny. Ford.: Trugly Margit. Bp., ,"Magyar Kultúra", 106 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21278.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bóka László: A magyar irodalom története a két világháború között 1919-1945. Hozzákötve: Kardos László: Világirodalom. (Thomas Mann, Gorkij, Majakovszkij, Solohov, A. Tolsztoj.) Hozzákötve: Pais Dezső: A magyar irodalmi nyelv. Hozzákötve: A mai magyar nyelvjárások. ELTE BTK. Bp., 1957-1956-1951, Felsőoktatási Jegyzetellátó, 90+70+44+35 p. Átkötött félvászon-kötés. Megjelent 400, 300, és 230 példányban.
21279.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka, 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a gerincen apró szakadással, az elülső borító hullámos.
21280.

Rufpreis:
1 200 HUF

Veér Imre: Ovidius - A szerelem művészete. - -- versei. Bp., 1917., Aczél Testvérek,(Uránia-ny.), 200 p. Első kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés, szakadozott borítóval és gerinccel, szakadt címlappal.
21281.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

J. Spillmann: A gyónási titok áldozata. Bp.,(1942.) ,Korda Rt. 2. kiadás. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és kötéssel, a borító részben elvált a könytesttől.
21282.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF