Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Poe, Edgar Allan: Arthur Gordon Pym, a tengerész. Ford.: Tiszay Andor. A kaland klasszikusai. Bp., [1943], Forrás, 189+(3) p. A borító Sebők Imre munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a címlapon sarokhiánnyal.
21295.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barsi Ödön: El Dorado. Történelmi kalandregény. Bp., [1944], Forrás, 172+(4) p. Első kiadás. A borító Sebők Imre munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
21296.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Szilasi Jakab: Czukrok, czukros anyagok és megvizsgálásuk. Bp., 1892, K. M. Természettudományi Társulat. Félvászon kötés, címlap hiányzik, kissé kopottas állapotban.
21297.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jónás János - Schack Béla: Kis kereskedelmi levelező. Kereskedő tanonciskoláknak. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 2 sztl. lev.+ 176 p.+ 5 (kihajtható mellékletek) t. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kissé vetemedett kötéstáblákkal. (Ritka!)
21298.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ady Endre: Vér és arany. Bp., 1919, Pallas, 156+(2) p. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, ragasztott gerinccel, részben szétváló fűzéssel, tulajdonosi bejegyzéssel.
21299.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thomas Bernhard: Régi mesterek. (Komédia.) Bp., 1998., Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés.
21300.

Rufpreis:
8 000 HUF

Eősze László: Kodály Zoltán élete képekben. A művész, Kodály Zoltán (1882-1967) zeneszerző által ALÁÍRT példány! Bp., 1957, Zeneműkiadó, 48 p.+26 t. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal, benne az aláíró személy, Kodály Zoltánra utaló résszel.
21301.

Rufpreis:
8 000 HUF

Klaniczay Tibor: Pallas magyar ivadékai. Bp.,1985,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21302.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kós Károly: Testamentum és agrikultúra. Válogatás a szerző életművéből. Mészáros József előszavával. Kolozsvár, 1997, Gazda Kiadó. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel.
21303.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Bp., é.n. (cca 1913-1918), Légrády, 170+(2) p. Ötödik kiadás. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes, foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, a fűzéstől elváló lapokkal.
21304.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szinetár Miklós: 88 és fél. Bp., 2021, Noran Libro. Kiadói kartonált papírkötés.
21305.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gál György Sándor: Egy faun délutánja (Claude Debussy életregénye). DEDIKÁLT! Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21306.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF