Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Gedeon Borsa - István Käfer: Az Országos Széchényi Könyvtár régi cseh és szlovák nyelvű nyomtatványainak katalógusa 1800-ig. Catalogus librorum veterum usque ad annum 1800 in linguae Bohemica et Slavaca impressorum quae in Bibliotheca Nationali Hungariae de Francisco Széchenyi nominata asservantur. Katalóg starych ceskych a slovenskych tlací do roku 1800 v Országos Széchenyi Könyvtár v Budapesti. Bp., 1970, OSZK. Kiadói papírkötés. Megjelent 900 példányban.
21319.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

21320.

Rufpreis:
800 HUF

21321.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Proszwimmer Klára: A francia ifjúsági irodalom a XVIII. században és a XIX. század elején. Bibliothéque de l'institut francais á l'université de Budapest 40. Bp., 1939, (Fővárosi-ny.), 108 p. Kiadói papírkötés. + Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, a borító a gerincen kissé szakadt. Felvágatlan lapokkal.
21322.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

21323.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

21324.

Rufpreis:
1 600 HUF

21325.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

H. Starke: Wie ich den Buchhandel erlernte. Ein Versuch, das Technische wie das Geistige im Buchhandel auf unterhaltende Art anschaulich zu machen. Leipzig, én., Gustav Uhl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
21326.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Günther Jachmann: Die Originalität der römischen Literatur. [Berlin, 1926,Teubner.] Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
21327.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

21328.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

21329.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Veress Gyula: Miért? Esztergom, 1924, Laiszky János, 1 t.+91 p. Kiadói szecessziós papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval és foltos címképpel.
21330.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF