Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Rákos Sándor: Az eb válaszol. (Dedikált!) Bp., 1949, Egyetemi Nyomda NV., 41+(3) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, esszéíró, műfordító által Tardos Tibor (1918-2004) író, műfordító, forgatókönyvíró részére dedikált példány.
21235.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gábor Andor: Duó. Tréfás versek és verses tréfák. Bp.,[1917],Dick Manó, 158+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal.
21236.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sós Endre: Európa drámája. Korszerű magyar írások. Bp., 1936, Victoria. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, és kötéssel, kijáró lapokkal.
21237.

Rufpreis:
2 400 HUF

Haypál Tibor: Névadóink. Kádár Jánosnak DEDIKÁLT! H.n., é.n. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
21238.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kincs István: Édes Bözsike. Kőszeg, 1927, Emericanum, kissé sérült papírkötés.
21239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rédey Pál: Az elfelejtett ember. Bp., 1978, Magyarországi Evangélikus Egyház, egészvászon kötés.
21240.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 db ponyva és tudományos-fantasztikus könyv
21241.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kávéház-sirató. Törzshelyek, írók, műhelyek. Vál. és az összekötő szöveget írta: Erki Edit. H.n., 1998, Officina '96. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21242.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kölcsey Ferencz minden munkái, 10. kötet. Harmadik kiadás. 1887, Franklin, dúsan aranyozott, festett kiadói egészvászon díszkötés, kopott borító, sérült könyvtest, kijáró lappal.
21243.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Gróf Szécsen Antal bevezetésével. Bp., é.n., Athenaeum, 1 (címkép) t.+ 240 p. A címlapon Basch Árpád illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
21244.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdős Renée: Versek. Márkus Géza rajzaival. Bp., 1902, Pallas, foltos egészvászon kötés.
21245.

Rufpreis:
1 000 HUF

A dobermann (Kutyakönyvtár) (Reinhild Klein), 70 p. Kiadói papírkötésben
21246.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF