Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3241114
21235
479
Rákos Sándor: Az eb válaszol. (Dedikált!) Bp., 1949, Egyetemi Nyomda NV., 41+(3) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, esszéíró, műfordító által Tardos Tibor (1918-2004) író, műfordító, forgatókönyvíró részére dedikált példány.
3271548
21236
479
Gábor Andor: Duó. Tréfás versek és verses tréfák. Bp.,[1917],Dick Manó, 158+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal.
3271541
21237
479
Sós Endre: Európa drámája. Korszerű magyar írások. Bp., 1936, Victoria. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, és kötéssel, kijáró lapokkal.
3270807
21238
479
Haypál Tibor: Névadóink. Kádár Jánosnak DEDIKÁLT! H.n., é.n. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
3266959
21239
479
Kincs István: Édes Bözsike. Kőszeg, 1927, Emericanum, kissé sérült papírkötés. 3266965
21240
479
Rédey Pál: Az elfelejtett ember. Bp., 1978, Magyarországi Evangélikus Egyház, egészvászon kötés. 3267250
21241
479
5 db ponyva és tudományos-fantasztikus könyv
3271847
21242
479
Kávéház-sirató. Törzshelyek, írók, műhelyek. Vál. és az összekötő szöveget írta: Erki Edit. H.n., 1998, Officina '96. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3266842
21243
479
Kölcsey Ferencz minden munkái, 10. kötet. Harmadik kiadás. 1887, Franklin, dúsan aranyozott, festett kiadói egészvászon díszkötés, kopott borító, sérült könyvtest, kijáró lappal.
3266898
21244
479
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Gróf Szécsen Antal bevezetésével. Bp., é.n., Athenaeum, 1 (címkép) t.+ 240 p. A címlapon Basch Árpád illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. 3266895
21245
479
Erdős Renée: Versek. Márkus Géza rajzaival. Bp., 1902, Pallas, foltos egészvászon kötés. 3267253
21246
479
A dobermann (Kutyakönyvtár) (Reinhild Klein), 70 p. Kiadói papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF