https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1
21331.

Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oppel Jenő: Hutten Ulrik törekvései. Esztergom, 1903, Buzárovits Gusztáv, 107+1 p.Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
1
21332.

Oppel Jenő: Hutten Ulrik törekvései. Esztergom, 1903, Buzárovits Gusztáv, 107+1 p.Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, de belül jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kis-Erős Ferenc: Poétika. Hozzákötve: Verstan. Bp., 1916, Szent-István-Társulat, 134+79+1 p. Átkötött félvászon-kötés, néhány lapon bejelöléssel.
1
21333.

Kis-Erős Ferenc: Poétika. Hozzákötve: Verstan. Bp., 1916, Szent-István-Társulat, 134+79+1 p. Átkötött félvászon-kötés, néhány lapon bejelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fehér S. Géza: The Danubian Herald and Who's Who. Part I. The Hungarian Foreign Trade Who's Who in Hungary. Bp., 1947, (Tipográfia Műintézet-ny.), 96 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
21334.

Fehér S. Géza: The Danubian Herald and Who's Who. Part I. The Hungarian Foreign Trade Who's Who in Hungary. Bp., 1947, (Tipográfia Műintézet-ny.), 96 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ady Endre: Az Illés szekerén. Ady Endre Legujabb Versei. Bp., 1918., Pallas, 171+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos és javított gerinccel, kissé foltos borítón szakadásokkal, feltehetően felvágásból eredő egyenetlen lapszélekkel.
1
21335.

Ady Endre: Az Illés szekerén. Ady Endre Legujabb Versei. Bp., 1918., Pallas, 171+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos és javított gerinccel, kissé foltos borítón szakadásokkal, feltehetően felvágásból eredő egyenetlen lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Dezső: Az elsodort falu II. kötet Bp., 1920, Táltos Kiadása, 279+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr kötésben, kis kopással
1
21336.

Szabó Dezső: Az elsodort falu II. kötet Bp., 1920, Táltos Kiadása, 279+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr kötésben, kis kopással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült
1
21337.

Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
1
21338.

Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kakuk Zsuzsa: Kossuth kéziratai a török nyelvről. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 3. darabja. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült
1
21339.

Kakuk Zsuzsa: Kossuth kéziratai a török nyelvről. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 3. darabja. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gaál Györg - Banga Ferenc - Szemethy Imre: A' Tutdó Palótz, avagy Furkáts Tamásnak mónosbélbe lakó sógor-urához írtt levelei. I.-II. Szilágyi Márton utószavával. Képes Próza Tár. Bp., 1999., ELTE Historia Litteraria Alapítvány. Kiadói papírkötés.   Számozott (171./600), az illusztrátorok, Banga Ferenc (1947- ) és Szemethy Imre (1945- ) grafikusok által aláírt példány. Alatta Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló dedikációval!
1
21340.

Gaál Györg - Banga Ferenc - Szemethy Imre: A' Tutdó Palótz, avagy Furkáts Tamásnak mónosbélbe lakó sógor-urához írtt levelei. I.-II. Szilágyi Márton utószavával. Képes Próza Tár. Bp., 1999., ELTE Historia Litteraria Alapítvány. Kiadói papírkötés. Számozott (171./600), az illusztrátorok, Banga Ferenc (1947- ) és Szemethy Imre (1945- ) grafikusok által aláírt példány. Alatta Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló dedikációval!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Karl W. Hiersemann Katalog 600. Geschichte Teil III: Europäische Geschichte. Enthält u. a. Teile der Bibliotheken des Königs Friedrich August II von Sachsen und Dr. Oscar Kling, Frankfurt A. M. Leipzig, 1930, Karl W. Hiersemann. Német nyelvű katalógus. Benne Magyarországra vonatkozó résszel (153-158 p.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
21341.

Karl W. Hiersemann Katalog 600. Geschichte Teil III: Europäische Geschichte. Enthält u. a. Teile der Bibliotheken des Königs Friedrich August II von Sachsen und Dr. Oscar Kling, Frankfurt A. M. Leipzig, 1930, Karl W. Hiersemann. Német nyelvű katalógus. Benne Magyarországra vonatkozó résszel (153-158 p.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gombos Imre: Szövetkezeti mozgalom. Bp., 1947., Magyar Állami Nyomda, 172 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
21342.

Gombos Imre: Szövetkezeti mozgalom. Bp., 1947., Magyar Állami Nyomda, 172 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse