Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 518
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3265064
21307
479
3800
Kapecz Zsuzsa (szerk.): Vaja László. Dr. Szigethy Anna (1948-2023) vezető főorvos, pszichiáter, addiktológus, neurológus, pszichoterapeuta, családterapeuta részére DEDIKÁLT példány! Vaja László által tervezett könyvjelzővel! 2011, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3266823
21308
479
Sárközi György: Mint oldott kéve I-II. é.n., Pantheon, foltos, sérült papírkötés laza lapokkal.
3225402
21309
479
Csanda Sándor (szerk.): Magyar irodalmi hagyományok szlovákiai lexikona. Bratislava, 1981, Madách. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
3105015
21310
479
3175865
21311
479
1987 Olvasó Nép 33. szám. Szerk.: Tóbiás Áron. Bp., Pallas. Kiadói papírkötés.
3099602
21312
479
Petőfi Sándor: Útirajzok. Gyoma, Békés Megyei Nyomdaipari Vállalat. 740. számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3267001
21313
479
Angyal Kató: Emlékezés. Ujpest, 1928, Székely Testvérek, papírkötésben 3267024
21314
479
Eördögh Lajos: Repkény. Orosháza, 1888, Veres Lajos Könyvnyomdája, kopott egészvászon kötés, a szerző által dedikált. 3243236
21315
479
1948 Irodalmi Diáknaptár 1948-ra. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1948., Magyar Művészeti Tanács, 117+3 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, nyíregyházai iskolai ajándékozási bejegyzéssel 1948-ból.
3242632
21316
479
Gáll István: Patkánlyuk. Új Termés. Bp., 1963., Magvető. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
3242634
21317
479
Galabárdi Zoltán: Átkozottak. DEDIKÁLT! Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
3223111
21318
479
900
Koós Ferenc: Életem és emlékeim. Gondozta, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Beke György. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF