Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Kapecz Zsuzsa (szerk.): Vaja László. Dr. Szigethy Anna (1948-2023) vezető főorvos, pszichiáter, addiktológus, neurológus, pszichoterapeuta, családterapeuta részére DEDIKÁLT példány! Vaja László által tervezett könyvjelzővel! 2011, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21307.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Sárközi György: Mint oldott kéve I-II. é.n., Pantheon, foltos, sérült papírkötés laza lapokkal.
21308.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csanda Sándor (szerk.): Magyar irodalmi hagyományok szlovákiai lexikona. Bratislava, 1981, Madách. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
21309.

Rufpreis:
1 600 HUF

21310.

Rufpreis:
1 400 HUF

1987 Olvasó Nép 33. szám. Szerk.: Tóbiás Áron. Bp., Pallas. Kiadói papírkötés.
21311.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petőfi Sándor: Útirajzok. Gyoma, Békés Megyei Nyomdaipari Vállalat. 740. számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21312.

Rufpreis:
2 400 HUF

Angyal Kató: Emlékezés. Ujpest, 1928, Székely Testvérek, papírkötésben
21313.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eördögh Lajos: Repkény. Orosháza, 1888, Veres Lajos Könyvnyomdája, kopott egészvászon kötés, a szerző által dedikált.
21314.

Rufpreis:
1 200 HUF

1948 Irodalmi Diáknaptár 1948-ra. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1948., Magyar Művészeti Tanács, 117+3 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, nyíregyházai iskolai ajándékozási bejegyzéssel 1948-ból.
21315.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gáll István: Patkánlyuk. Új Termés. Bp., 1963., Magvető. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
21316.

Rufpreis:
1 400 HUF

Galabárdi Zoltán: Átkozottak. DEDIKÁLT! Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
21317.

Rufpreis:
1 400 HUF

Koós Ferenc: Életem és emlékeim. Gondozta, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Beke György. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
21318.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF