Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

[Conrad von Bolanden] Bolanden Konrád: Rafael. Regény. Ford.: Ruschek Antal és Limpp János. Pest, 1872, Lonkay Antal, 2 sztl. lev.+ 462+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21283.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jámbor László: A hetedik házasság. Bp.,1938,"Szív." A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, a gerincen kis hiánnyal, foltos, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
21284.

Rufpreis:
1 200 HUF

Balázs Béla: Tábortűz mellett. Versek. Moszkva, 1940., Meshdunarodnaja Kniga, 63+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerincel, kopott borítóval, foltos. Megjelent 1000 példányban.
21285.

Rufpreis:
2 000 HUF

G[eorge] R[andolph] Chester: A pénz az utcán. Egy amerikai szélhámos élete és kalandjai. Regény. Ford.: Moly Tamás. Bp., 1921, Kultura, 264 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
21286.

Rufpreis:
1 200 HUF

Papp Tibor: Disztichon alfa - Első magyar versgenerátor. Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bacsó Béla (1952-2024) esztéta részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Magyar Műhely. Kiadói floppy-lemez melléklettel. Kiadói papírkötés.
21287.

Rufpreis:
1 400 HUF

Maeterlinck, Maurice: A termeszek élete. Ford.: Szlochányi Károly. Bp., [1927.], Dick Manó, 175+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21288.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kozma Andor: Magyar rhapsodiák. Bp., 1920, Révai,(Korvin-ny.), 223+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, a borítón bejegyzéssel.
21289.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bethlen Magda: Utlevél nélkül. A szerző, Bethlen Magda által DEDIKÁLT példány. München, 1957, Greif, 212 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal.
21290.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kapr, Albert: 101 tétel a könyvtervezéshez. Ford.: Beck Péter. Bp., 1978, Műszaki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, a borítón címkével. Megjelent 3000 példányban.
21291.

Rufpreis:
1 400 HUF

Richard Bachman: A rendcsinálók. Fordította: Bihari György. A fordító, Bihari György (1952-2020) műfordító által DEDIKÁLT példány. Bp., 1997, Európa. Kiadói papírkötés.
21292.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dominik, Hans: Kaucsuk. Ford.: Hornyánszky Ernőné. A kaland klasszikusai. Bp., [1943], Forrás, 188+(4) p. A borító Sebők Imre munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, viseltes borítóval, a gerinc ragasztása elengedett.
21293.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radó Antal: Római ritmusok. Bp., 1906, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban.
21294.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF