Jámbor László: A hetedik házasság. Bp.,1938,"Szív." A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, a gerincen kis hiánnyal, foltos, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
G[eorge] R[andolph] Chester: A pénz az utcán. Egy amerikai szélhámos élete és kalandjai. Regény. Ford.: Moly Tamás. Bp., 1921, Kultura, 264 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Papp Tibor: Disztichon alfa - Első magyar versgenerátor. Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Bacsó Béla (1952-2024) esztéta részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Magyar Műhely. Kiadói floppy-lemez melléklettel. Kiadói papírkötés.
Bethlen Magda: Utlevél nélkül. A szerző, Bethlen Magda által DEDIKÁLT példány. München, 1957, Greif, 212 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal.
Richard Bachman: A rendcsinálók. Fordította: Bihari György. A fordító, Bihari György (1952-2020) műfordító által DEDIKÁLT példány. Bp., 1997, Európa. Kiadói papírkötés.
Dominik, Hans: Kaucsuk. Ford.: Hornyánszky Ernőné. A kaland klasszikusai. Bp., [1943], Forrás, 188+(4) p. A borító Sebők Imre munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, viseltes borítóval, a gerinc ragasztása elengedett.