Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

Mátray János: Keresztneveink. Szentek, vértanúk, névnapok. Bp., 1960, Ecclesia. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
21568.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerbhorvát-magyar szótár. Szerk.: Hadrovics László. Terra: Budapest, 1976. 688p. Kiadói vászonkötésben, jó állapotú.
21569.

Rufpreis:
1 800 HUF

21570.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dickens Károly [Charles]: Akinek tücsök szól a tűzhelyén... Ford.: Benedek Marcell. Dickens Karácsonyi Történetei. Bp., [1921], Dante, 188 p.+ 4 t. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
21571.

Rufpreis:
1 800 HUF

Papp Rózsa: Fény és árny. - - költeményei. Bp., 1941, "Pátria", 95+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón némi kopással.
21572.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csehov Antal [Anton Pavlovics]: A koldus és egyéb elbeszélések. Ford.: Peterdi István. Csehov Antal Összes Elbeszélő Művei IV. Bp., 1925, Népszava, 175+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
21573.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fitz József köszöntése. Vál., szerk. és a bevezetőt írta: Pogány György. (Bp.), 1988, Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (958./1000) példány. Könyvárusi forgalomba nem került.
21574.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illúzió. (Kukorelly Endre, 1951-, Kőrösi Zoltán, 1962-2016, drMáriás, 1966-). Novellás kötet, gazdagon illusztrálva. K. Petrys Ház: Budapest, é.n., 64p. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotú.
21575.

Rufpreis:
1 400 HUF

21576.

Rufpreis:
1 600 HUF

21577.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bárány Tamás 3 műve. Mind a három a szerző, Bárány Tamás (1922-2004) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány.   A férfi Názáretból. Bp., 1997, Orpheusz.;   Zsibvásár. Versek prózában. Bp., 2000, Hét Krajcár.;  Válogatott novellák. Bp., 2000, Belvárosi Kiadó.    Kiadói papírkötések.
21578.

Rufpreis:
1 800 HUF

21579.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF