Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 518

21428.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

21429.

Rufpreis:
2 000 HUF

21430.

Rufpreis:
1 600 HUF

21431.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

21432.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal. 77 írásképpel. Bp., é.n. (cca 1940), Dr. Bendetz és Társa, 220 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal.
21433.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soltész Ferenc (szerk.): Magyar-latin zseb-szótár iskolai használatra. Kérészi István, Soltész János, Szinyei Gerzson, Szivos Mihály közreműködésével szerk. - - . Sárospatak, 1868, Steinfeld B.-ny., 3 sztl. lev.+ 1536 (hasábszámozás). Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapokkal.
21434.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kultura és Tudomány sorozat 2 kötete: Kant-breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. Összeáll.: Gross Félix. Ford.: Polgár Gyula. + Benedek Marcell: A modern világirodalom 1800-1920. Bp., 1917-1920, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés / kartonált papírkötés, az egyik kötet gerincen kisebb sérülésekkel, sérült kiadói papírborítóban.
21435.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakubovich Emil: A székely rovásírás legrégibb ábécéi. A Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadványai 35. sz. Bp., 1935, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 16 p.+ IV t. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
21436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harsányi Zsolt: Ember küzdj'... Madách életének regénye. I-III. köt. Bp.,1942,Singer és Wolfner. 4. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítókban, kissé kopott borítókkal.
21437.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db könyv - Szalatnai Rezső: elindulunk és visszatérünk; Magyar írók nyomában; A hűség nyelve. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
21438.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bitó László 5 műve. Mind a szerző, Bitó László (1934-2021) író, kutatóorvos által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példányok.   Polcz Alaine - Bitó László: Az utolsó mérföld. Beszélgetés életről, halálról - testről és lélekről. Nádas Péter előszavával. Pécs, 2007, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   Káin zarándoklata. Különlenyomat. Tisztáj. 2009. január. 30-37 p.;   Az ötödik lovas. Trianon trilógia I. köt. hn., 1996, Aura. Kiadói papírkötés.;  Ahogy láttam... 2004-2006. Két reményteljes, nehéz év. hn., 2006, Argumentum. Kiadói papírkötés.;   Még négy év. 2006-2010. Publicisztikák, interjúk, recenziók. hn.,2010, Argumentum. Kiadói papírkötés.;
21439.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF