Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Molnár C. Pál (1894-1981): Római utca. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
10484.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Kóristák. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
10485.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Parkrészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 8x6 cm
10486.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 12x7 cm
10487.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Dombon ülő lány, 1913. Akvarell, pasztell, tus, papír, jelezve jobbra lent. Hajtásnyommal. 20,5x29,5 cm.
10488.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nolipa István Pál (1907-1986): Szilágyi-telep (Szigethalom), vasúti sorompó, 1943. Tus, papír. Jelzett. 22x20,5 cm
10489.

Rufpreis:
6 000 HUF

10490.

Rufpreis:
1 400 HUF

10491.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10492.

Rufpreis:
12 000 HUF

10493.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10494.

Rufpreis:
6 000 HUF

1943 ifjabb Mata János (?-2017): Pisztolyos hajdú, ceruza, papír, jelzés nélkül, feladott levelezőlapon Szabó Imre (1904-1958) könyvkiadó, szerkesztő, az Exodus Könyvkiadó vezetője részére, 10x15 cm.
10495.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF