https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3134632
10496
478
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Hegyvidék. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. 13x8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2949985
10497
478
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr, 1967. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 22,5x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068897
10498
478
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068900
10499
478
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136536
10500
478
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3136578
10501
478
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3148035
10502
478
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Mártélyi Tisza, 1956. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 56). Fakeretben. 48x62 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3160889
10503
478
0
1200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyerges Pál (1914-1987): Társaság (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett, Nyerges Pál autográf ajándékozási soraival 1957-ből,, üvegezett fakeretben, 8x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3181569
10504
478
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Expresszív táj. Akvarell, ceruza, papír, jelezve balra lent. Sarkaiban sérült és kissé foltos, 22,5x29 cm 3164960
10505
478
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh György (1888-1962): Szekér falusi utcában. Olaj, vászon ,jelzett, laza keretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3038084
10506
478
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Sérült üveg mögött. 26,5x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3193484
10507
478
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Novák Lajos (1927-1989): Jéghordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben. 30x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse