Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3183510
10472
478
26000
3223553
10473
478
Marcello Morandini (1940-): Geometrikus kompozíció, 1970. Szitanyomat, karton. Jelezve jobbra lent. Bal alsó sarkában apró töréssel. 28x28 cm. 2993838
10474
478
38000
3171272
10475
478
42000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm
2717011
10476
478
3137474
10477
478
3230523
10478
478
42000
Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. 34x29 cm
3258442
10479
478
Molnár C. Pál (1894-1981): Angyal és a szent (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13×11,5 cm
3258435
10480
478
Molnár C. Pál (1894-1981): Egyházi jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 17×11 cm 3258465
10481
478
Molnár C. Pál (1894-1981): Úton (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 7,5×12,5 cm
3135454
10482
478
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 31/50. 50x39 cm 3251285
10483
478
Molnár C. Pál (1894-1981): Utcai jelenet. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF