Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10472.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Marcello Morandini (1940-): Geometrikus kompozíció, 1970. Szitanyomat, karton. Jelezve jobbra lent. Bal alsó sarkában apró töréssel. 28x28 cm.
10473.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

10474.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm
10475.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10476.

Rufpreis:
10 000 HUF

10477.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. 34x29 cm
10478.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Molnár C. Pál (1894-1981): Angyal és a szent (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13×11,5 cm
10479.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Egyházi jelenet. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 17×11 cm
10480.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Úton (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 7,5×12,5 cm
10481.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 31/50. 50x39 cm
10482.

Rufpreis:
2 400 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Utcai jelenet. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
10483.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF