Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10448.

Rufpreis:
12 000 HUF

10449.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Maksai János (1954-): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült fakeretben, 70x50 cm.
10450.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Mester Béla (1950-): Romantikus vízpart. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 41x60 cm
10451.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Mester Béla (1950-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x31 cm
10452.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10453.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10454.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10455.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10456.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 15x17 cm
10457.

Rufpreis:
1 000 HUF

10458.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10459.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF