https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3028721
10448
478
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Önarckép. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel, üvegezett fakeretben, 29,5x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3028716
10449
478
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Vásári sokadalom. Tempera, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel üvegezett fa keretben, 54x65 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3231901
10450
478
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Maksai János (1954-): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült fakeretben, 70x50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3237513
10451
478
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mester Béla (1950-): Romantikus vízpart. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 41x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3236967
10452
478
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mester Béla (1950-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2985834
10453
478
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Máthé István (1922-): Vigh Márton háza (Erdély). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 36x43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3201272
10454
478
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Mészáros Erzsébet (1962-): Sétálók. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202210
10455
478
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár József (1922-2014): Tokaj (Tisza), 1986. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 40x55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3025136
10456
478
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
MADARÁSZ ÁGOTA PÁL (?-): Sétálók, 1965. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 31,5×36,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144439
10457
478
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Marosán Ferenc (?-2015): "Haiku (vonal)", 2000. Indigónyomat, tojáslevonat, merített papír, jelzett, számozott: I/III. 15x17 cm 3003001
10458
478
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Márk Lajos (1867-1940): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 79×62 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3003013
10459
478
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Márk Lajos (1867-1940): Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse