Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258268
10436
478
Artur Laskus (1936-1998): Szürrealista kép (agyon ülő női akt). Rézkarc, papír, jelzett. Elszíneződéssel. 31x24 cm
3261245
10437
478
Lengyel András (1952-): Anzix (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41x27 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
3138534
10438
478
Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA XIV./XV. számozással, 33×19,5 cm
3145225
10439
478
28000
Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!
3255364
10440
478
Molnár Iscsu István (1947- ): Hoffmann mesék. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (74/80), 9x15 cm 2631637
10441
478
3400
Mészáros Marianna (1963-): Városháza, Kecskemét, Milleniumi sorozat 1., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 11×22,5 cm
3247710
10442
478
Márton Lajos (1891-1953): Anya gyermekével (meseillusztráció, cím nélkül), 1937. Tus, akvarell, papír, jelzett, 22x15,5 cm
3247707
10443
478
Márton Lajos (1891-1953): Találkozó (meseillusztráció, cím nélkül). Tus, akvarell, papír, jelzett, 15x12 cm
2849112
10444
478
900
2898313
10445
478
3073302
10446
478
24000
3027014
10447
478
14000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF