Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Artur Laskus (1936-1998): Szürrealista kép (agyon ülő női akt). Rézkarc, papír, jelzett. Elszíneződéssel. 31x24 cm
10436.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lengyel András (1952-): Anzix (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41x27 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10437.

Lengyel András (1952-): Anzix (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41x27 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Rufpreis:
3 000 HUF

Laluk György (1954-2020): Az idő szövevénye, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA XIV./XV. számozással, 33×19,5 cm
10438.

Rufpreis:
2 400 HUF

Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!
10439.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Molnár Iscsu István (1947- ): Hoffmann mesék. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (74/80), 9x15 cm
10440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mészáros Marianna (1963-): Városháza, Kecskemét, Milleniumi sorozat 1., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 11×22,5 cm
10441.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Márton Lajos (1891-1953): Anya gyermekével (meseillusztráció, cím nélkül), 1937. Tus, akvarell, papír, jelzett, 22x15,5 cm
10442.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Márton Lajos (1891-1953): Találkozó (meseillusztráció, cím nélkül). Tus, akvarell, papír, jelzett, 15x12 cm
10443.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10444.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

10445.

Rufpreis:
5 000 HUF

10446.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10447.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF