Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Kun Sarolta (1990-): Baglyok, vegyes technika, papír, jelzett, 50×40 cm
10412.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kardos János (1946-2018): Kompozíció (kétoldalas mű), 1981. Vegyes technika, papír. Egyik jelzett. Üvegezett keretben. 50x70 cm
10413.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kardos János (1946-2018): Kompozíció (kétoldalas mű), 1980-81. Vegyes technika, papír. Mindkettő jelzett. Üvegezett keretben. 50x70 és 46x63 cm
10414.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kocsis Imre (1940-2015): Felülnyomás, 1979. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (50/48). Az 1979-ben megjelent makói mappából.
10415.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Kétoldalas mű, hátoldalán táj vázlattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 23×31 cm
10416.

Rufpreis:
5 000 HUF

Korpács Lajos (-), működött a XX. sz. első felében: Lovasszekér (itatás). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Kétoldalas mű, hátoldalán táj vázlattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 25×39 cm
10417.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lobkovitz Eleonóra (-): 10 db grafika (álló női aktok, csendéletek, épületeke stb.). Tus vagy monotípia, papír. Jelzés nélkül. Klf. méretekben
10418.

Rufpreis:
1 400 HUF

10419.

Rufpreis:
6 000 HUF

10420.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10421.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10422.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ligeti Miklós (1982) 18 db grafika. vegyes technika, papír vegyesen jelzett és jelzés nélkül 50x70 cm-ig
10423.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF