Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3242697
10412
478
Kun Sarolta (1990-): Baglyok, vegyes technika, papír, jelzett, 50×40 cm 3256473
10413
478
Kardos János (1946-2018): Kompozíció (kétoldalas mű), 1981. Vegyes technika, papír. Egyik jelzett. Üvegezett keretben. 50x70 cm
3256481
10414
478
14000
Kardos János (1946-2018): Kompozíció (kétoldalas mű), 1980-81. Vegyes technika, papír. Mindkettő jelzett. Üvegezett keretben. 50x70 és 46x63 cm 3255900
10415
478
Kocsis Imre (1940-2015): Felülnyomás, 1979. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (50/48). Az 1979-ben megjelent makói mappából.
3255775
10416
478
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Kétoldalas mű, hátoldalán táj vázlattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 23×31 cm
3255783
10417
478
Korpács Lajos (-), működött a XX. sz. első felében: Lovasszekér (itatás). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Kétoldalas mű, hátoldalán táj vázlattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 25×39 cm 3183750
10418
478
Lobkovitz Eleonóra (-): 10 db grafika (álló női aktok, csendéletek, épületeke stb.). Tus vagy monotípia, papír. Jelzés nélkül. Klf. méretekben 3183785
10419
478
2937647
10420
478
3006822
10421
478
14000
3165398
10422
478
3200
3193503
10423
478
Ligeti Miklós (1982) 18 db grafika. vegyes technika, papír vegyesen jelzett és jelzés nélkül 50x70 cm-ig Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF