Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10677.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10678.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szalay Lajos (1909-1995): Gondolkodó. Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. Papírra kasírozva. 16×12 cm.
10679.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szabó Pálma, G. (1962-): Tavaszi rét. Olaj, farost. Jelzett 30x50 cm. Fakeretben.
10680.

Rufpreis:
10 000 HUF

10681.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szigethy István (1891-1966): A délivasúti villamos megállónál (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Kissé foltos, 22×12 cm.
10682.

Rufpreis:
1 400 HUF

10683.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10684.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szalóky Sándor (1921-1978): Márciusi hó, 1973. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fakeretben, 34×49 cm.
10685.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (divatterv?). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 30,5x19 cm
10686.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Szűcs Edit (1968): Jelmezterv (divatterv?). Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 32x21 cm
10687.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10688.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF