Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10689.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10690.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10691.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10692.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Csak a zene van. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 92x72 cm.
10693.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5x45 cm
10694.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 8×10 cm
10695.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szemethy Imre (1945-): Földosztás az ópusztaszeri Árpád emlékműnél. Rézkarc, papír. Jelzett, 30x39 cm
10696.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szilvássy Margit (1898-1977): Virág csendélet. Olaj, vászon, bl: Szilvásy 955. 50x60 cm, keretezett
10697.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10698.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Szenes Árpád (1897-1985): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 49/100, 45x26 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 49/100 szélén kis gyűrődéssel
10699.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Szabó János (1942-): Mezei csokor. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és további töredékes címkékkel. Dekoratív fakeretben. 55x46 cm
10700.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF