Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3149729
10689
478
22000
3171378
10690
478
28000
3193609
10691
478
40000
3182543
10692
478
3179154
10693
478
34000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Csak a zene van. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 92x72 cm. 3145682
10694
478
Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5x45 cm 3133436
10695
478
Szőnyi István (1894-1960): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán Palota Galéria bélyegzőjével, 8×10 cm 3254446
10696
478
Szemethy Imre (1945-): Földosztás az ópusztaszeri Árpád emlékműnél. Rézkarc, papír. Jelzett, 30x39 cm
3254435
10697
478
15000
Szilvássy Margit (1898-1977): Virág csendélet. Olaj, vászon, bl: Szilvásy 955. 50x60 cm, keretezett
2892216
10698
478
95000
3109985
10699
478
48000
Szenes Árpád (1897-1985): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 49/100, 45x26 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 49/100 szélén kis gyűrődéssel
3257547
10700
478
14000
Szabó János (1942-): Mezei csokor. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és további töredékes címkékkel. Dekoratív fakeretben. 55x46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF