Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Lóránt János Demeter (1938-): Öreg fűzfák. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Lóránt János Demeter autográf feliratával és Debreceni Műhely címkéjével. Dekoratív fakeretben. 43x70 cm
10424.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10425.

Rufpreis:
6 000 HUF

10426.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10427.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lengyel Gyula (1943-1990): A párduc napja, 1988. Nyomat, papír. Jelzett, számozott (75/100). 42x45 cm. Feltekerve, Lap alján szakadással.
10428.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Li Hui: Téli táj, őzekkel. Kínai selyem kép. Akvarell, jelzett, üvegezett keretben 34x34 cm
10429.

Rufpreis:
6 000 HUF

Li Hui: Táj, őzekkel. Kínai selyem kép. Akvarell, jelzett, üvegezett keretben 34x34 cm
10430.

Rufpreis:
6 000 HUF

10431.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10432.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10433.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10434.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Lenkey Zoltán (1936-1983): Szamuely bejelenti a Tanácsköztársaságot. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 20x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
10435.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF