Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3221258
10424
478
50000
Lóránt János Demeter (1938-): Öreg fűzfák. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Lóránt János Demeter autográf feliratával és Debreceni Műhely címkéjével. Dekoratív fakeretben. 43x70 cm 3047386
10425
478
3149167
10426
478
6500
Legány Zoltán (1911-1993): Görömböly-Tapolca, 1968. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 22×32,5 cm
3006815
10427
478
László Elemér (1931-2022): Szent István. Olaj, farost, jelzett. 70x50 cm Fakeretben.
3214659
10428
478
3200
Lengyel Gyula (1943-1990): A párduc napja, 1988. Nyomat, papír. Jelzett, számozott (75/100). 42x45 cm. Feltekerve, Lap alján szakadással.
3254587
10429
478
Li Hui: Téli táj, őzekkel. Kínai selyem kép. Akvarell, jelzett, üvegezett keretben 34x34 cm
3254586
10430
478
Li Hui: Táj, őzekkel. Kínai selyem kép. Akvarell, jelzett, üvegezett keretben 34x34 cm 3145239
10431
478
22000
3137424
10432
478
48000
2993832
10433
478
28000
3158814
10434
478
38000
3233055
10435
478
Lenkey Zoltán (1936-1983): Szamuely bejelenti a Tanácsköztársaságot. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, foltos, 20x29,5 cm (teljes méret: 34x49 cm)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF