Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Paulovits Pál (1892-1975): Firenzei sikátor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
10556.

Rufpreis:
2 000 HUF

Puskás Imre (1933 - ): Tiszapart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 35x65 cm
10557.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Prihoda István (1891-1956): Ártatlanság (akt). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben ,24x24 cm Alul foltos
10558.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pfannl Egon (1911-1973): Tiszai halászbárkák. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, régi intézményi bélyegzőkkel, 18x26 cm
10559.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Prihoda István (1891-1956): Női akt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, egy apró folttal, 29,5×26 cm
10560.

Rufpreis:
4 000 HUF

Prutkay Péter (1947-2022): Erdélyi szalonna, 1987. Rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett, művészpéldány III/XV számozással. 39×30 cm. Üvegezett fakeretben.
10561.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
9

Pálfi György (-): Kéz és olló (szürrealista grafika), 1978. Mezzotinto, papír, jelzett, számozott (6/6). Üvegezett fakeretben. 22x23,5 cm
10562.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Peresztegi Róbert (-), Rembrandt után: Táj, 1953. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 21,5×27 cm
10563.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pethő Attila (-), 2 db rajz: Alakok és örganikus kompozíció, 1972. Filctoll, papír, mindkettő jelzett. Feltekerve. Törésnyomokkal. Kissé foltos, 70x50 cm
10564.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Perlmutter Imre (1870 k.-1935): Menyecske. Olaj, fa, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 16x12,5 cm.
10565.

Rufpreis:
12 000 HUF

Prihoda István (1891-1956): Nő akt. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 18x23,5 cm
10566.

Rufpreis:
4 000 HUF

Prihoda István (1891-1956): Libikóka. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén ázásnyommal, 20x29,5 cm
10567.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF