Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3128873
10556
478
Paulovits Pál (1892-1975): Firenzei sikátor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm 3222800
10557
478
24000
Puskás Imre (1933 - ): Tiszapart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 35x65 cm 3254424
10558
478
Prihoda István (1891-1956): Ártatlanság (akt). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben ,24x24 cm Alul foltos 3262162
10559
478
Pfannl Egon (1911-1973): Tiszai halászbárkák. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, régi intézményi bélyegzőkkel, 18x26 cm
3262052
10560
478
Prihoda István (1891-1956): Női akt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, egy apró folttal, 29,5×26 cm 3259954
10561
478
9500
Prutkay Péter (1947-2022): Erdélyi szalonna, 1987. Rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett, művészpéldány III/XV számozással. 39×30 cm. Üvegezett fakeretben. 3259947
10562
478
Pálfi György (-): Kéz és olló (szürrealista grafika), 1978. Mezzotinto, papír, jelzett, számozott (6/6). Üvegezett fakeretben. 22x23,5 cm 3258364
10563
478
Peresztegi Róbert (-), Rembrandt után: Táj, 1953. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 21,5×27 cm 3258929
10564
478
9500
Pethő Attila (-), 2 db rajz: Alakok és örganikus kompozíció, 1972. Filctoll, papír, mindkettő jelzett. Feltekerve. Törésnyomokkal. Kissé foltos, 70x50 cm
3260810
10565
478
Perlmutter Imre (1870 k.-1935): Menyecske. Olaj, fa, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 16x12,5 cm. 3261672
10566
478
Prihoda István (1891-1956): Nő akt. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 18x23,5 cm 3261676
10567
478
Prihoda István (1891-1956): Libikóka. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén ázásnyommal, 20x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF