https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm
1
10580.

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Rác András (1926-2013): "Gyorsabban, erősebben, magasabban" (olimpiai ötkarika). Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 19x30 cm
1
10581.

Rác András (1926-2013): "Gyorsabban, erősebben, magasabban" (olimpiai ötkarika). Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 19x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm
1
10582.

Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok az ágyban 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
1
10583.

Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok az ágyban 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Virágzó táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 30x19,5 cm. Üvegezett fakeretben.
1
10584.

Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Virágzó táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 30x19,5 cm. Üvegezett fakeretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rác András (1926-2013): Labirintus. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 45×61 cm
1
10585.

Rác András (1926-2013): Labirintus. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 45×61 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 32×28,5 cm
1
10586.

Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 32×28,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rácz Sándor (1874-): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 42×58 cm
1
10587.

Rácz Sándor (1874-): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 42×58 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rupert Rosenkranz (1908-1991), 2 db mű: Párizsi részlet, Arc de Triomphe és mecset, 1954. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 39x29 cm. / Rupert Rosenkranz (1908-1991), German painter, 2 pcs of artwork: Paris, Arc de Triomphe and mosque, 1954. Watercolour on paper, signed. In passepartout. 39x29 cm.
1
10588.

Rupert Rosenkranz (1908-1991), 2 db mű: Párizsi részlet, Arc de Triomphe és mecset, 1954. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 39x29 cm. / Rupert Rosenkranz (1908-1991), German painter, 2 pcs of artwork: Paris, Arc de Triomphe and mosque, 1954. Watercolour on paper, signed. In passepartout. 39x29 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rippl-Rónai József (1861-1927): Disznóvágás 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
1
10589.

Rippl-Rónai József (1861-1927): Disznóvágás 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rác András (1926-2013): Alakok. Szén, hártyapapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40,5x30 cm
1
10590.

Rác András (1926-2013): Alakok. Szén, hártyapapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40,5x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 29,5x24 cm
1
10591.

Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 29,5x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse