https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2631630
10580
478
0
3400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm 2812611
10581
478
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): "Gyorsabban, erősebben, magasabban" (olimpiai ötkarika). Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 19x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2245462
10582
478
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2942696
10583
478
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lányok az ágyban 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
Das Lot is nicht erreichbar
3178105
10584
478
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Virágzó táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 30x19,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3182158
10585
478
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Labirintus. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 45×61 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3182156
10586
478
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 32×28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2956324
10587
478
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz Sándor (1874-): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 42×58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2877064
10588
478
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rupert Rosenkranz (1908-1991), 2 db mű: Párizsi részlet, Arc de Triomphe és mecset, 1954. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 39x29 cm. / Rupert Rosenkranz (1908-1991), German painter, 2 pcs of artwork: Paris, Arc de Triomphe and mosque, 1954. Watercolour on paper, signed. In passepartout. 39x29 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2942675
10589
478
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rippl-Rónai József (1861-1927): Disznóvágás 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
Das Lot is nicht erreichbar
2704586
10590
478
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Alakok. Szén, hártyapapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40,5x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3200640
10591
478
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 29,5x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse