Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Iván Szilárd (1912-1988): Vadregényes vízpart (Balaton?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x24,5 cm
10315.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Vihar (Balaton). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 16x18,5 cm
10316.

Rufpreis:
2 400 HUF

Imre István (1918-1983): Balaton vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 29,5x38,5 cm
10317.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Iván Szilárd (1912-1988): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 20x29 cm
10318.

Rufpreis:
2 400 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Daphné. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró foltokkal, 19x15,5 cm
10319.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

ifj. Imre István (1950-): Üzenetek. Színes rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 20×14,5 cm
10320.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Öböl (Balatonpart vitorlással). Rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal, 26×35,5 cm
10321.

Rufpreis:
3 000 HUF

10322.

Rufpreis:
800 HUF

10323.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10324.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10325.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jancsek Antal (1907-1985): Virágcsendélet. Olaj, vászon, 50x40 cm Kis sérüléssel
10326.

Rufpreis:
8 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF