Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3238646
10315
478
Iván Szilárd (1912-1988): Vadregényes vízpart (Balaton?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x24,5 cm
3262204
10316
478
Iván Szilárd (1912-1988): Vihar (Balaton). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 16x18,5 cm 3262197
10317
478
3400
Imre István (1918-1983): Balaton vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 29,5x38,5 cm
3262196
10318
478
Iván Szilárd (1912-1988): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 20x29 cm
3262009
10319
478
Iván Szilárd (1912-1988): Daphné. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró foltokkal, 19x15,5 cm
3258226
10320
478
ifj. Imre István (1950-): Üzenetek. Színes rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 20×14,5 cm
3258250
10321
478
Iván Szilárd (1912-1988): Öböl (Balatonpart vitorlással). Rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal, 26×35,5 cm
3129269
10322
478
Jánosi Sándor (1927-1982): Napraforgó. Színes linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben, 33×20 cm 3136655
10323
478
44000
3136660
10324
478
44000
3098512
10325
478
3254429
10326
478
Jancsek Antal (1907-1985): Virágcsendélet. Olaj, vászon, 50x40 cm Kis sérüléssel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF