Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3215297
10339
478
24000
Kovács Péter (1943-2019). Lény (cím nélkül). Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üveg mögött. 20x14 cm 3145003
10340
478
Kő Boldizsár (1969-): Fényrepörgők C, 2002. Litográfia, papír, jelzett, I/VIII számozással. 11,5x14 cm 3143777
10341
478
3143781
10342
478
3144228
10343
478
3144272
10344
478
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
3145790
10345
478
3400
Koppány Frigyes (?-?): Színes oszlopok, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16,5 cm
3233358
10346
478
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Kastély. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/10), lap széle sérült és kissé foltos, 27,5×34 cm
3237470
10347
478
32000
Kéri László (1949- ): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Kéri László autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Bernáth Aurél Teremben, Kaposvárott 1985-ben. 45×76 cm. Fakeretben
3239435
10348
478
Kotász Károly (1872-1941): Tigris. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben. 14x19,5 cm 3214265
10349
478
Kotász Károly (1872-1941):Kunyhó. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 19x20 cm
3221270
10350
478
Keleti Jenő (1920-1998): Rózsás csendélet, 1975. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a békéscsabai Munkácsy Teremben rendezett kiállításon 1976-ban. Dekoratív keretben, 60×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF