Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Kovács Péter (1943-2019). Lény (cím nélkül). Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üveg mögött. 20x14 cm
10339.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kő Boldizsár (1969-): Fényrepörgők C, 2002. Litográfia, papír, jelzett, I/VIII számozással. 11,5x14 cm
10340.

Rufpreis:
2 400 HUF

10341.

Rufpreis:
1 600 HUF

10342.

Rufpreis:
1 600 HUF

10343.

Rufpreis:
1 600 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10344.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Koppány Frigyes (?-?): Színes oszlopok, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16,5 cm
10345.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Keleti Jenő, ifj. (1943-): Kastély. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/10), lap széle sérült és kissé foltos, 27,5×34 cm
10346.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kéri László (1949- ): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Kéri László autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Bernáth Aurél Teremben, Kaposvárott 1985-ben. 45×76 cm. Fakeretben
10347.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kotász Károly (1872-1941): Tigris. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben. 14x19,5 cm
10348.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kotász Károly (1872-1941):Kunyhó. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 19x20 cm
10349.

Rufpreis:
8 000 HUF

Keleti Jenő (1920-1998): Rózsás csendélet, 1975. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a békéscsabai Munkácsy Teremben rendezett kiállításon 1976-ban. Dekoratív keretben, 60×50 cm
10350.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF