Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 20/22 számozással. 29x21 cm
10351.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kondé László (1954-2002): Önarckép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./V. számozással. 29,5x19,5 cm
10352.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kondé László (1954-2002): Élet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./IV. számozással. 10x11,5 cm
10353.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/22 számozással. 27,5x35 cm
10354.

Rufpreis:
1 800 HUF

Klucsik Ferenc (1890 k.-): Szakállas férfi portréja, XX. sz eleje. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán régi BÁV címkével. 33x22,5 cm
10355.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kiss Ilona (1955-): "A nyíló nárciszmezőkről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V/XII számozással. 10,5x18 cm
10356.

Rufpreis:
2 800 HUF

10357.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10358.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10359.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kránitz Margit (1928-2000): Fácános csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Szélein keretezésből fakadó kisebb sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm
10360.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10361.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10362.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF