Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3144715
10351
478
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 20/22 számozással. 29x21 cm 3144844
10352
478
Kondé László (1954-2002): Önarckép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./V. számozással. 29,5x19,5 cm 3144847
10353
478
Kondé László (1954-2002): Élet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./IV. számozással. 10x11,5 cm
3144317
10354
478
Kőszeghy Csilla (1977-): Nyári kép, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/22 számozással. 27,5x35 cm
3216403
10355
478
Klucsik Ferenc (1890 k.-): Szakállas férfi portréja, XX. sz eleje. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán régi BÁV címkével. 33x22,5 cm 3144340
10356
478
Kiss Ilona (1955-): "A nyíló nárciszmezőkről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. V/XII számozással. 10,5x18 cm 3167174
10357
478
32000
Káró Géza (1907-): Brüsszeli Szent Mihály és Szent Gudula-székesegyház belseje. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent, 49x35 cm. Régi fakeretben.
2860984
10358
478
50000
Kopasz Tamás (1958-): "Kéznélkülálltottazágymellett". Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm / Tamás Kopasz (1958-): "Kéznélkülálltottazágymellett". Mixed technique on paper, signed lower right, framed, 42x29,5 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm 3136551
10359
478
80000
3178038
10360
478
Kránitz Margit (1928-2000): Fácános csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Szélein keretezésből fakadó kisebb sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm
3166687
10361
478
17000
Kozma Imre (1933-2020): Hidegkút felé, úgy félúton. Olaj, farost, jelzett, címkén feliratozott. Dekoratív, kopott fakeretben. 69x85 cm 3166695
10362
478
Kozma Imre (1933-2020): Egy kis napfény. Olaj, farost, jelzett, címkén feliratozott. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF