Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10084.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

ifj. Benczúr Gyula (1879-1961): Karintia, Millstatti-tó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Fakeretben. 47,5x76 cm
10085.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bod László (1920-2001): Nagybánya, 1994. Ceruza, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett. 24x33 cm
10086.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10087.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10088.

Rufpreis:
2 000 HUF

10089.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Bornemisza László (1910-1995): Emberek a vízparton. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 50×70 cm
10090.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Bordás Ferenc (1911-1982): Erdei táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x39 cm. Üvegezett fakeretben.
10091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Házikók. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x42 cm. Üvegezett fakeretben.
10092.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Hevesi táj. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 13,5x29 cm
10093.

Rufpreis:
2 400 HUF

Benyovszky István (1898-1969): Vágtató szekér. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos, hullámos. Üvegezett fakeretben, 35x50 cm
10094.

Rufpreis:
6 000 HUF

10095.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF