Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3040954
10084
478
38000
Benyovszky István (1898-1969): Kocsit hajtó. Olaj, vászon, jelzett, repedezett festék, vakráma nélkül, feltekerve, felületi hibákkal. 60x80 cm 3199115
10085
478
15000
ifj. Benczúr Gyula (1879-1961): Karintia, Millstatti-tó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Fakeretben. 47,5x76 cm
2779561
10086
478
4800
Bod László (1920-2001): Nagybánya, 1994. Ceruza, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett. 24x33 cm
2832906
10087
478
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 37,5×29 cm
3027316
10088
478
3049314
10089
478
32000
3239412
10090
478
60000
Bornemisza László (1910-1995): Emberek a vízparton. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 50×70 cm
3238644
10091
478
Bordás Ferenc (1911-1982): Erdei táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x39 cm. Üvegezett fakeretben.
3238645
10092
478
Bordás Ferenc (1911-1982): Házikók. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x42 cm. Üvegezett fakeretben.
3236903
10093
478
Boldizsár István (1897-1984): Hevesi táj. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 13,5x29 cm
3241605
10094
478
Benyovszky István (1898-1969): Vágtató szekér. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos, hullámos. Üvegezett fakeretben, 35x50 cm 2552652
10095
478
Belényhi Károly (?- ): Hegyvidék. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF