Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

Albert Farkas (-): Naplopó. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány 4/6 számozással. 5x20,5 cm
10060.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Pozsonyi részlet a várral, 1985. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (30/200). Üvegezett fakeretben. 26x22,5 cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

10062.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Almásy Aladár (1946-): Pásztorleány. rézkarc, papír, jelzett, számozott (96/100), fakeretben, 39x29 cm
10063.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Aczél Ilona (1929-2000): János Vitéz (Szerelmespár lovon). Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett keretben. 21x27 cm.
10064.

Rufpreis:
4 000 HUF

10065.

Rufpreis:
8 000 HUF

Abonyi Béla (működött a XX. sz. első felében-közepén): A Lánchíd lerombolva, 1945-50 körül. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán Magyar Képzőművészek Szabad Szervezete korabeli, töredékes kiállítási raglapjával. 24x33,5 cm
10066.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Atlasz Marianna (-): Tanya. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kopott fakeretben. 18×28,5 cm
10067.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aczél Ilona (1929-2000): Női akt. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 16,5x11,5 cm.
10068.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Narancs alak. Tus, akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x16 cm.
10069.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Társaság (Falikép-terv). Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 11x16 cm.
10070.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Hölgy divatos fejkendőben. Tus, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 29,5x21 cm.
10071.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF