Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 792
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3147129
10195
478
3146825
10196
478
3146824
10197
478
3135671
10198
478
50000
3254635
10199
478
Erdős Péter (1938-): Csendélet kökénnyel. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal fakeretben, 40x65 cm 3254411
10200
478
Élesdy István (1912-1987): Sopron Tűztorony. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben 29x39 cm 3262097
10201
478
Élesdy István (1912-1987): Fortuna utca (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli foltokkal. 29x38,5 cm 3262096
10202
478
Élesdy István (1912-1987): Vihar előtt. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró foltokkal. 29x47,5 cm
3258162
10203
478
Elekfy Jenő (1895-1968): Istálló, rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29cm 3257177
10204
478
Élesdy István (1912-1987): Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x49 cm
3192543
10205
478
Földes Vilmos (1942-): Expressz munka (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm.
3080384
10206
478
8500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF