Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 792

10195.

Rufpreis:
12 000 HUF

10196.

Rufpreis:
12 000 HUF

10197.

Rufpreis:
12 000 HUF

10198.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Erdős Péter (1938-): Csendélet kökénnyel. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal fakeretben, 40x65 cm
10199.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Élesdy István (1912-1987): Sopron Tűztorony. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben 29x39 cm
10200.

Rufpreis:
4 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Fortuna utca (Budai vár). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli foltokkal. 29x38,5 cm
10201.

Rufpreis:
2 400 HUF

Élesdy István (1912-1987): Vihar előtt. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró foltokkal. 29x47,5 cm
10202.

Rufpreis:
2 400 HUF

Elekfy Jenő (1895-1968): Istálló, rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29cm
10203.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x49 cm
10204.

Rufpreis:
12 000 HUF

Földes Vilmos (1942-): Expressz munka (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 14,5×19,5 cm.
10205.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10206.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF