Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Erdős Péter (1938-): Csendélet kökénnyel. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal fakeretben, 40x65 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras